Pacjenci LUX MED

PACJENCI LUX MED

Pacjentom LUX MED posiadającym aktywne abonamenty grupowe i indywidualne oraz ubezpieczenia grupowe i indywidualne Grupy LUX MED w Carolina Medical Center przysługuje:  

10% rabatu na wszystkie usługi

Rabat nie obejmuje cen materiałów medycznych, takich jak: implanty, zespolenia ortopedyczne, szwy łąkotkowe, leki do iniekcji dożylnych i dostawowych. Chęć skorzystania z rabatu należy zgłosić podczas zapisywania się na daną usługę. Rabat po skorzystaniu z usługi nie będzie przyznawany.

Ostry dyżur urazowo-ortopedyczny w Warszawie dla dorosłych i dzieci

W przypadku urazów CMC zapewnia konsultacje ortopedów-traumatologów u dzieci i dorosłych, konsultacje z zakresu chirurgii ogólnej, niezbędną diagnostykę obrazową oraz zaopatrzenie urazów – unieruchomienie złamań kości kończyn, nastawienie zwichnięć stawów, szycie ran, zakładanie opatrunków. W szpitalu w Warszawie (ul. Pory 78) jest możliwość wykonania doraźnych zabiegów ortopedycznych, takich jak: operacyjne zespolenie złamań kości kończyn, nastawienie zwichnięć, szycie mięśni i ścięgien.

Pacjenci Grupy LUX MED, którzy w ramach swojego abonamentu mają usługę ostrego dyżuru, w Carolina Medical Center mogą skorzystać z niego bezpłatnie. Pozostali Pacjenci abonamentowi otrzymują rabat 10% lub 20%.

Zapoznaj się z ofertą dla pacjentów LUXMED lub zadzwoń: 22 33 22 888.

Dodatkowe zniżki na zabiegi z zakresu „chirurgii jednego dnia” oraz rehabilitację po zabiegu
Zniżki są dla Pacjentów posiadających grupowe abonamenty LUX MED Complex, Complex Plus lub Premium. Zabiegi mogą być zrealizowane zarówno w Szpitalu LUX MED, jak i w Carolina Medical Center. Aby zapisać się na zabieg, należy skontaktować się z Zespołem Hospitalizacyjnym.

Kontakt z Zespołem Hospitalizacyjnym konieczny jest w przypadku:

  • wizyt kwalifikacyjnych,
  • dodatkowej diagnostyki obrazowej,
  • zabiegów w Carolina Medical Center,
  • rehabilitacji pozabiegowej.

Informację o rabatach można uzyskać w Telefonicznej Informacji Medycznej LUX MED, dostępnej pod numerem telefonu 22 33 22 888.

Więcej informacji znajduje się na na stronie internetowej LUX MED.

Przyjęcie do szpitala – krok po kroku
Sprawdź procedurę przyjęcia do szpitala.

NASI PARTNERZY