Pacjenci LUX MED

PACJENCI LUX MED

Pacjenci LUX MED posiadający aktywne abonamenty grupowe i indywidualne oraz ubezpieczenia grupowe i indywidualne Grupy LUX MED mogą w Carolina Medical Center skorzystać z 10 proc. rabatu na wszystkie usługi.

Rabat nie obejmuje cen materiałów medycznych, takich jak: implanty, zespolenia ortopedyczne, szwy łąkotkowe, leki do iniekcji dożylnych i dostawowych.

Chęć skorzystania z rabatu należy zgłosić w recepcji podczas zapisywania się na daną usługę. Carolina Medical Center nie ma możliwości weryfikacji abonamentów Grupy LUX MED. Rabat po opłaceniu usługi nie będzie przyznawany.

Ostry dyżur urazowo-ortopedyczny w Warszawie dla dorosłych i dzieci

W przypadku urazów CMC zapewnia konsultacje ortopedów-traumatologów u dzieci i dorosłych, niezbędną diagnostykę obrazową oraz zaopatrzenie urazów – unieruchomienie złamań kości kończyn, nastawienie zwichnięć stawów, szycie ran, zakładanie opatrunków. W szpitalu w Warszawie (ul. Pory 78) jest możliwość wykonania doraźnych zabiegów ortopedycznych, takich jak: operacyjne zespolenie złamań kości kończyn, nastawienie zwichnięć, szycie mięśni i ścięgien.

Pacjenci Grupy LUX MED, którzy w ramach swojego abonamentu mają usługę ostrego dyżuru, w Carolina Medical Center mogą skorzystać z niego bezpłatnie. Pozostali Pacjenci abonamentowi otrzymują rabat 10% lub 20%. Zapoznaj się z ofertą dla pacjentów LUXMED lub zadzwoń: 22 322 9999.

Dodatkowe zniżki na zabiegi z zakresu „chirurgii jednego dnia” oraz rehabilitację po zabiegu

Zniżki są dla Pacjentów posiadających grupowe abonamenty LUX MED Complex, Complex Plus lub Premium. Aby zapisać się na zabieg, należy skontaktować się z Zespołem Hospitalizacyjnym. Kontakt z Zespołem Hospitalizacyjnym konieczny jest w przypadku:

  • wizyt kwalifikacyjnych,
  • dodatkowej diagnostyki obrazowej,
  • zabiegów w Carolina Medical Center,
  • rehabilitacji pozabiegowej.

Pacjenci posiadający abonament LUX MED, w celu zapisania się na wizytę w Carolina Medical Center, proszeni są o kontakt z Telefoniczną Informacją Medyczną LUX MED, dostępną pod numerem telefonu 22 322 9999. Informację o rabatach w Carolina Medical Center można uzyskać pod tym samym numerem.

Więcej informacji znajduje się na na stronie internetowej LUX MED.

Przyjęcie do szpitala – krok po kroku Sprawdź procedurę przyjęcia do szpitala.

NASI PARTNERZY