foto30
DR N. MED.
PIOTR GERARD NOWAK

Moja specjalizacja

Specjalista II stopnia w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Specjalizuje się w leczeniu artroskopowym schorzeń i urazów stawu kolanowego i barkowego. Wykonuje zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie kończyn górnych i dolnych, rutynowo protezoplastykę zarówno całkowitą, jak i połowiczną stawu kolanowego i biodrowego. Ma duże doświadczenie w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym urazów sportowych biegaczy, piłkarzy, siatkarzy i piłkarzy ręcznych.

UMÓW WIZYTĘ

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę doktorską pt. „Analiza właściwości biomechanicznych i efektywności terapeutycznej stabilizatora zewnętrznego Dynastab N w leczeniu złamań dalszej nasady kości promieniowej’’ obronił w 2007 roku. Stabilizator ten został wdrożony do produkcji i jest stosowany  w leczeniu tego typu złamań w Polsce i zagranicą.

Przez udział w krajowych, jak i zagranicznych sympozjach oraz szkoleniach aktualizuje swoją wiedzę specjalistyczną, doskonali i wdraża nowe techniki operacyjne.

18-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie ortopedii i traumatologii narządu ruchu zdobywał m.in. w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II-go Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W Klinice tej w latach 2008-2009 pełniłem funkcję kierowniczą na stanowisku adiunkta.

PODOBNI SPECJALIŚCI

NASI PARTNERZY