Pacjenci o nasDorota Warakomska

Dorota Warakomska

polska dziennikarka telewizyjna i komentatorka wydarzeń międzynarodowych


02.08.2013

Od 10 lat borykam się z problemami z kręgosłupem oraz różnymi dolegliwościami ortopedycznymi.

Jestem pacjentką dr. Roberta Śmigielskiego oraz fizjoterapeuty Dariusza Straszewskiego. Przeszłam dwie operacje, szereg badań diagnostycznych, dbając o utrzymanie swojego ciała w dobrej kondycji regularnie korzystam z „Rąk, które leczą” (Pana Dariusza) podczas zabiegów fizjoterapii.

Gdyby nie pomoc, jaką uzyskałam w Carolina Medical Center trudno byłoby mi normalnie funkcjonować.

Przyznaję, że jestem niepoprawną recydywistką, nie ćwiczę w domu regularnie, za dużo czasu spędzam przy komputerze i za kierownicą, co nie wpływa dobrze ani na kręgosłup, ani na cały organizm. Ale specjaliści z CMC zawsze mnie ratują.

W Carolina Medical Center bardzo podoba mi się zarówno całościowe spojrzenie na człowieka, szukanie i usuwanie przyczyny dolegliwości, zamiast skupiania się tylko na objawach, profesjonalne podejście do pacjenta na recepcji (miła obsługa, przypominanie o terminie kolejnej wizyty), jak i system informatyczny, pozwalający na przechowywanie danych, wyników badań, informacji w jednym miejscu (Q-Klinika).

Pragnę podkreślić życzliwy kontakt z zespołem Kliniki oraz otwartość i elastyczność w przypadku pojawienia się problemu.