Największa impreza biegowa w Polsce już za nami!

25 kwietnia 2017

Piąta edycja ORLEN Warsaw Marathon po raz kolejny zgromadziła tłumy miłośników sportu z całego świata. Pomimo ciągle zmieniającej się aury pogodowej zarówno kibicom, jak i biegaczom uśmiech nie schodził z twarzy. Rafał Pasieka, dyrektor wykonawczy ds. marketingu PKN ORLEN zauważył, że „zawodnicy i kibice pokazali, że maraton zasługuje na miano jednej z najlepszych imprez biegowych w kraju. ORLEN Warsaw Marathon stał się biegową wizytówką już nie tylko Warszawy, lecz także Polski na całym świecie”.

Klinika Carolina Medical Center jako partner medyczny ORLEN Warsaw Marathon wspierała maratończyków po biegu. Za linią mety w strefie masażu na biegaczy czekali nasi fizjoterapeuci oraz specjaliści z ośrodków partnerskich. Zapewnili oni maratończykom powysiłkowy masaż sportowy. W dniach 20-22 kwietnia byliśmy obecni także w Hali EXPO, gdzie każdy odwiedzający mógł skorzystać z bezpłatnych badań na niestabilnym podłożu oraz badań podometrycznych, a także skontrolować masę ciała. Na stoisku CMC pojawił się także nasz nowy magazyn „Aktywnie po zdrowie”, w którym jest wywiad z Arturem Kozłowskim – tegorocznym Mistrzem Polski z czasem 2:12:38 oraz zeszłorocznym zwycięzcą ORLEN Warsaw Marathon.

Każdemu biegaczowi biorącemu udział w tegorocznym ORLEN Warsaw Marathon chcemy pogratulować pokonania słabości i zaciętej walki z samym sobą.

Każdy z Was jest zwycięzcą.