PRZYJDŹ DO CENTRUM LECZENIA CHORÓB KRĘGOSŁUPA

Centrum Leczenia Chorób Kręgosłupa w Carolina Medical Center to nowoczesny ośrodek łączący wiedzę i doświadczenie światowej klasy neurochirurgów z kompetencjami renomowanej kliniki ortopedycznej.

Specjalizujemy się w MAŁOINWAZYJNCH metodach leczenia schorzeń kręgosłupa. Niewielkie nacięcie na skórze, nienaruszenie mięśni przykręgosłupowych, mniejsza utrata krwi, szybsza rekonwalescencja to tylko niektóre z zalet małoinwazyjnych operacji kręgosłupa.

Dziś operacje kręgosłupa są bezpieczniejsze, szybsze i skuteczniejsze niż kiedyś. Czy wiesz, że złamanie kręgosłupa czy zwyrodnienie kręgosłupa operuje się przez kilkumilimetrowe nacięcia skórne a pacjenci wstają z łóżka już kilka godzin po operacji? Powszechną w naszym społeczeństwie dyskopatię (przepuklinę kręgosłupa) można wyleczyć jednym zastrzykiem!

cmc_ścieżka_kręgosłup

W leczeniu dyskopatii stosujemy innowacyjny implant – DiscoGel. Jest to żelowa proteza do implementacji podskórnej. Ta małoinwazyjna technika polegająca na wstrzyknięciu żelu do jądra krążka międzykręgowego, odbywa się w znieczuleniu miejscowym, przy pełnej świadomości pacjenta!
Zobacz, jak robimy to w Carolina Medical Center.

POZNAJ INNE METODY LECZENIA

NIE ZWLEKAJ Z LECZENIEM! – ZADZWOŃ +48 22 355 82 01
UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ!

Specjaliści w dziedzinie neurochirurgii

UMÓW WIZYTĘ