Pacjent LUX MED

Pacjenci LUX MED posiadający aktywne abonamenty grupowe i indywidualne oraz ubezpieczenia grupowe i indywidualne Grupy LUX MED mogą w Szpitalu Carolina skorzystać z 10 proc. rabatu na wszystkie usługi*.

Rabat nie obejmuje cen materiałów medycznych (m.in. implanty, zespolenia ortopedyczne, szwy łąkotkowe, leki do iniekcji dożylnych i dostawowych itp.) oraz cen usług realizowanych przez klinikę laryngologiczną Optimum, z którą współpracujemy.

Chęć skorzystania z rabatu należy zgłosić w recepcji podczas zapisywania się na daną usługę. Szpital Carolina nie ma możliwości weryfikacji abonamentów Grupy LUX MED. Rabat po opłaceniu usługi nie będzie przyznawany.

Ostry dyżur urazowo-ortopedyczny w Warszawie dla dorosłych i dzieci

W przypadku urazów nasza klinika zapewnia konsultacje ortopedów-traumatologów u dzieci i dorosłych, niezbędną diagnostykę obrazową oraz zaopatrzenie urazów – unieruchomienie złamań kości kończyn, nastawienie zwichnięć stawów, szycie ran, zakładanie opatrunków. W szpitalu w Warszawie (ul. Pory 78) jest możliwość wykonania doraźnych zabiegów ortopedycznych, takich jak: operacyjne zespolenie złamań kości kończyn, nastawienie zwichnięć, szycie mięśni i ścięgien.

Pacjenci Grupy LUX MED, którzy w ramach swojego abonamentu mają usługę ostrego dyżuru, w Szpitalu Carolina mogą skorzystać z niego bezpłatnie. Pozostali Pacjenci abonamentowi otrzymują rabat 10%. Zapoznaj się z ofertą dla pacjentów LUXMED lub zadzwoń: 22 322 9999. Pacjenci, którzy chcą skorzystać z Ostrego Dyżuru Ortopedycznego w ramach abonamentu, powinni wcześniej skontaktować się z telemedycyną Grupy LUX MED w celu kwalifikacji.

Dodatkowe zniżki przysługują również na zabiegi z zakresu „chirurgii jednego dnia” oraz rehabilitację po zabiegu

Zniżki są dla Pacjentów posiadających grupowe abonamenty LUX MED Complex, Complex Plus lub Premium i są zależne od zakresu świadczeń. Aby zapisać się na zabieg, należy skontaktować się z Zespołem Hospitalizacyjnym. Kontakt z Zespołem Hospitalizacyjnym konieczny jest w przypadku:

  • wizyt kwalifikacyjnych,
  • dodatkowej diagnostyki obrazowej,
  • zabiegów w Carolina Medical Center,
  • rehabilitacji pozabiegowej.

Pacjenci posiadający abonament LUX MED, w celu zapisania się na wizytę planową w Carolina Medical Center, proszeni są o kontakt z infolinią Carolina Medical Center 22 35 58 200.

Informacje o rabatach w Carolina Medical Center można uzyskać, dzwoniąc na Telefoniczną Informację Medyczną LUX MED, dostępną pod numerem 22 32 22 888.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej LUX MED

*Rabaty nie łączą się z innymi zniżkami.