Ostry dyżur ortopedyczny

Leczymy 24h / dobę

Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu, również w Święta i Nowy Rok!

Warszawa, Pory 78

Jak dojechać

Poślizgnąłeś się na chodniku? Skręciłeś kostkę? Odczuwasz ból kolana, łokcia lub barku po urazie? Masz krwiaka lub obrzęk, a okolica stawu jest ocieplona? Może podejrzewasz złamanie lub zwichnięcie?

Prywatny Ostry Dyżur Ortopedyczny Szpitala Carolina przeznaczony jest dla dzieci i dorosłych, którzy doznali urazu ortopedycznego lub cierpią na ostry ból kręgosłupa. Specjaliści – ortopedzi, radiolodzy i technicy – dostępni są w naszej klinice 24 godziny na dobę przez cały tydzień.

Pacjent w naszej klinice znajdzie fachową pomoc w nagłych przypadkach, gdy doszło m.in. do złamania, zwichnięcia, skręcenia kończyny, stłuczenia, uszkodzenia np. łąkotek, czy więzadeł lub w przypadku innych urazów narządu ruchu. Szybka interwencja nie tylko uśmierzy ból, ale ma także istotny wpływ na postawienie właściwej diagnozy i decyduje o podjęciu odpowiedniego leczenia.

Dla dzieci i dorosłych

Nasi lekarze przyjmują dzieci i dorosłych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. U nas nie czekasz godzinami w kolejkach do gabinetu ortopedy lub na badania diagnostyczne.

Ortopedia w jednym miejscu

Zapewniamy konsultacje z zakresu ortopedii i chirurgii kręgosłupa oraz badania obrazowe. Wykonujemy zabiegi ortopedyczne już na drugi dzień.

Innowacyjne metody leczenia

W ofercie posiadamy gipsy mineralne, tradycyjne oraz nowoczesne – lekkie i wodoodporne, a także różnego rodzaju ortezy. Pamiętaj rodzaj unieruchomienia zależy od lekarza ortopedy!

Pomoc ortopedyczna 24h, 7 dni w tygodniu - zakres

W zakresie usług Ostrego Dyżuru Ortopedycznego dostępne są konsultacje lekarzy specjalistów, diagnostyka obrazowa, oraz zaopatrzenie urazów, m.in.:

  • unieruchomienie złamań (np. ortezą). W ofercie Szpitala Carolina dostępne są także nowoczesne, lekkie i przewiewne gipsy. Wykonane są ze specjalnego materiału, który dbając o bezpieczne zrośnięcie się kości, umożliwia cyrkulację powietrza i wody. Jego ażurowa struktura sprawia, że użytkowanie jest bardzo komfortowe a kończyna nie przegrzewa się.
  • zakładanie, zmiana, usunięcie opatrunków.

W trybie dyżurowym dla dzieci i dorosłych wykonywane są także doraźne zabiegi ortopedyczne, takie jak: nastawienie zwichnięć stawów, usuwanie krwiaków. Wykonujemy także zabiegi ortopedyczne w trybie CITO – możliwie jak najszybciej.

W ramach diagnostyki obrazowej wykonywany jest rentgen (24 godziny na dobę), a także badania: tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego i USG w godzinach pracy Centrum Diagnostyki Obrazowej Szpitala Carolina.

Ostry Dyżur Ortopedyczny w Carolina Medical Center

Jesteś Pacjentem LUX MED?

Pacjenci Grupy LUX MED, którzy w ramach swojego abonamentu mają usługę ostrego dyżuru, mogą skorzystać z niego bezpłatnie. W celu umówienia należy skontaktować się z Telefoniczną Informacją Medyczną LUX MED, dostępną pod numerem telefonu 22 322 9999.

Nie wiesz, czy powinieneś zgłosić się na ostry dyżur w Szpitalu Carolina?
LUX MED zapewnia swoim Pacjentom całodobową Telefoniczną Informację Medyczną, której konsultanci pomagają w rozwiązaniu nagłych problemów medycznych. Konsultant TIM po wysłuchaniu Pacjenta wskaże miejsce, w którym najskuteczniej i najbezpieczniej zostanie udzielona pomoc medyczna odpowiednia dla danego przypadku.

Zapoznaj się z ofertą dla pacjentów Grupy LUX MED.

Dane adresowe

+48 22 35 58 205
cmc@carolina.pl

Ul. Pory 78
02-757 Warszawa

Konsultacje lekarskie, rehabilitacja:
pon-pt od 8:00 do 20:00

Szpital, ostry dyżur:
7 dni w tygodniu, 24h/dobę

W Szpitalu Carolina pacjenci mają do dyspozycji parking zadaszony, a także w okolicy miejski parking płatny.