Carolina Medical Center Partnerem Medycznym MKP Pogoń Siedlce

18 maja 2018

Carolina Medical Center, wyróżniona przez Międzynarodową Federację Piłki Nożnej tytułem FIFA MEDICAL CENTER OF EXCELLENCE, specjalizująca się w leczeniu kontuzji piłkarskich oraz promowaniu profilaktyki zdrowotnej wśród piłkarzy, podpisała umowę partnerską z Miejskim Klubem Piłkarskim Pogoń Siedlce.

MKP Pogoń Siedlce już od 80 lat zrzesza miłośników piłki nożnej. Carolina Medical Center, jako Partner Medyczny Klubu, zapewnia zawodnikom MKP Pogoń Siedlce wysokospecjalistyczną opiekę ortopedyczną na każdym etapie ich kariery. Piłkarze będą mogli korzystać z pomocy specjalistów z Carolina Medical Center profilaktyczne, a także w przypadku kontuzji. Pierwsi zawodnicy już przeszli pierwsze konsultacje.

Głównym konsultantem ortopedycznym Klubu Pogoń Siedlce została dr Urszula Zdanowicz, specjalista ortopedii i traumatologii sportowej, która od lat pracuje z piłkarzami. W latach 2006-2011 pełniła funkcję Członka Zarządu Komisji Medycznej PZPN, w którym także kierowała zespołem antydopingowym. W ramach współpracy z Klubem Pogoń Siedlce będzie nadzorowała proces diagnostyczny i leczniczy zawodników. Drugim lekarzem, który będzie opiekował się piłkarzami Pogoni Siedlce z ramienia CMC jest dr Tomasz Szymański.

cmc_pogon_siedlce