Carolina Medical Center nagrodzona przez WhatClinic.com za doskonałą obsługę pacjentów

20 maja 2020

WhatClinic Patient Service Award

Z wielką radością informujemy, że nasz szpital został ponownie wyróżniony nagrodą WhatClinic Patient Service Award 2019, przyznawaną każdego roku za wyjątkową obsługę pacjentów poszukujących odpowiedniej placówki medycznej poprzez wyszukiwarkę WhatClinic.

WhatClinic przeanalizowało opinie użytkowników swojej witryny wystawione w 2019 roku, w tym oceny pacjentów, szybkość reakcji klinik na zgłoszenia i wskaźnik komunikacji z pacjentami. W 2019 roku ponad 5 milionów osób odwiedziło stronę WhatClinic, aby znaleźć i porównać kliniki, w tym naszą.

Carolina Medical Center była jedną z niewielu szpitali zamieszczonych na stronie WhatClinic, które spełniały wysokie standardy niezbędne do zakwalifikowania się do nagrody. Aby otrzymać nagrodę Patient Service Award 2019, klinika powinna szczycić się wysoką oceną ServiceScore™, która jest wskaźnikiem zaangażowania kliniki w opiekę nad pacjentem, a także otrzymywać wysokie oceny od potencjalnych i istniejących pacjentów. Przyznana nagroda dowodzi długodystansowego poświęcenia całego naszego zespołu i pomaga w budowaniu zaufania pacjentów.

Otrzymaliśmy gratulacje od Davida Roe, dyrektora generalnego WhatClinic, który powiedział:

Patient Service Awards przyznawane są już od 10 lat. W 2019 roku wzięliśmy pod uwagę dziesiątki tysięcy danych, w tym oceny oparte na komunikacji między pacjentami i klinikami, terminowość odpowiedzi, uprzejmość, pomoc, obsługę klienta przez telefon, e-mail, online i osobiście, a także wystawione przez pacjentów opinie. Przyznanie nagrody jest cenne zarówno dla szpitali, jak i dla pacjentów. Pacjenci dzięki temu dowiadują się, które kliniki zostały dobrze ocenione przez innych użytkowników, a kliniki mogą ocenić własne wyniki w porównaniu z innymi i poprawić swoje działania tam, gdzie zachodzi taka potrzeba, a to ostatecznie jest dobre dla wszystkich.

Nasz certyfikat:

Informacja o WhatClinic

WhatClinic to internetowa wyszukiwarka usług medycznych, w której informacje zamieszcza około 125 tysięcy szpitali i klinik z całego świata. W 2019 roku ponad 5 milionów potencjalnych pacjentów odwiedziło witrynę, aby znaleźć, porównać i wybrać klinikę, do której udadzą się na leczenie. Na portalu WhatClinic dostępny jest szeroki wybór zabiegów medycznych, w tym stomatologicznych, z dziedziny chirurgii plastycznej i bariatrii, medycyny estetycznej i innych. Misją WhatClinic jest znalezienie pacjentowi kliniki, która spełni ich oczekiwania, a także udzielenie wszystkich informacji niezbędnych do dokonania świadomego wyboru, w tym ceny, dostępności i opinii. WhatClinic zostało założone w 2007 roku przez przedsiębiorcę Caelen King i działa w ponad 120 krajach.