Razem z Grupą LUX MED wspieramy Ukrainę

Carolina Medical Center nie pozostaje bierna w obliczu tego, co dzieje się obecnie u naszych sąsiadów. Razem z Grupą LUX MED wspieramy Ukrainę.

  • Oferujemy pilną, doraźną bezpłatną pomoc medyczną dla osób przyjeżdżających z Ukrainy (potwierdzaniem przyjazdu jest wpis/pieczątka w paszporcie) realizowaną we wszystkich placówkach i szpitalach LUX MED w całej Polsce. W tym celu powstała specjalna, polsko-ukraińska infolinia pod nr tel. +48 22 45 87 007 (czynna codziennie w godzinach 9.00 -17.00) oraz adres mailowy ua.kontakt@luxmed.pl. Rozmowy mogą być prowadzone w trzech językach: polskim, ukraińskim i angielskim.
  • Jako główny ośrodek ortopedyczny w Grupie LUX MED zapewniamy doraźną pomoc ORTOPEDYCZNĄ. Trafili już do nas pierwsi Pacjenci.
  • Wspieramy szpitale na Ukrainie i zorganizowaliśmy transport materiałów medycznych – mamy nadzieje, że dojadą bezpiecznie na miejsce.
  • Pomagamy rodzinom naszych pracowników, którzy mają bliskich na Ukrainie.
  • Nasi pracownicy dołączają do różnych akcji, a także są inicjatorami zbiórek.

Nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie, jak trudno jest obecnie wszystkim Ukraińcom. Mamy nadzieje, że chociaż w taki sposób sprawimy, że choć przez chwile na ich twarzach pojawi się uśmiech 🇺🇦🇵🇱

Więcej informacji znajdziecie na stronie luxmed.pl.

Razem z Grupą LUX MED wspieramy Ukrainę.