Nowa funkcjonalność na carolina.pl - płatności online

Jesteśmy nowoczesną kliniką, która idzie z duchem czasu i odpowiadamy na potrzeby naszych pacjentów. Dlatego z dumą ogłaszamy wprowadzenie nowej funkcjonalności na naszej stronie internetowej carolina.pl. Szybki i łatwy w obsłudze system płatności umożliwia opłacenie konsultacji, rehabilitacji i badań diagnostycznych (USG i rezonansu magnetycznego) w dowolnym miejscu i o każdej porze, bez konieczności dzwonienia na infolinię.

Jakie są zalety płatności online?

  • Wygoda – możesz umówić się na konsultację, rehabilitację lub badania z dowolnego miejsca i o każdej porze.
  • Bezpieczeństwo – płatności online wykonywane są za pośrednictwem zabezpieczonych protokołów i technologii, takich jak szyfrowanie SSL, co minimalizuje ryzyko kradzieży danych. Współpracujemy z serwisem Przelewy24.
  • Śledzenie płatności – po dokonaniu płatności online można łatwo śledzić historię transakcji i uzyskać dostęp do potwierdzenia płatności. Pacjent po dokonaniu płatności otrzymuje informację z serwisu Przelewy24 oraz fakturę na adres mailowy.

Nie zwlekaj i dołącz do naszych Pacjentów, korzystających z płatności online w Szpitalu Carolina. Sprawdź sam, jakie to proste!

Płatności online na carolina.pl