Utrudnienia w ruchu przy Carolina Medical Center w Warszawie

22 stycznia 2021

W związku z planowanymi pracami budowlano-remontowymi budynku INNOGY STOEN OPERATOR, przy ul. Pory 80, w dniach 25 stycznia do 6 lutego 2021 roku pojawią się utrudnienia z dojazdem do Carolina Medical Center oraz parkowaniem pod budynkiem naszego szpitala. Z ruchu zostanie wyłączona droga wewnętrzna pomiędzy budynkami Innogy i Carolina Medical Center.

Od ul. Pory możliwe będzie jedynie piesze przejście chodnikiem (pod zadaszeniem) lub schodami, które znajdują się z prawej strony od wejścia głównego do Carolina Medical Center.

Z parkingu, który znajduje się na drodze wewnętrznej, będą mogły korzystać jedynie Karetki Pogotowia Ratunkowego (dojazd od ul. Sobieskiego >> trasa czerwona).

Prosimy o zapoznanie się z instrukcją dojazdu oraz mapą.

Za utrudnienia przepraszamy!

Dojazd do Carolina Medical Center

1. Wjazd na PARKING CAROLINA MEDICAL CENTER będzie możliwy:

 • od ul. Sobieskiego
  Należy skręcić w prawo za przystankiem autobusowym TOR STEGNY 05 (oznaczenie na mapie >> trasa czerwona).
 • od ul. Idzikowskiego
  Należy skręcić w ul. Pory, a następnie przed budynkiem Innogy Stoen Operator skręcić w lewo w bramę (oznaczenie na mapie >> trasa zielona).
 • od al. Sikorskiego
  Należy skręcić w prawo w ul. Leśnej Jeżyny, a następnie w ul. Pory i jechać cały czas prosto. Za budynkiem Innogy Stoen Operator należy skręcić w prawo w bramę.

2. Wjazd na PARKING MIEJSKI (PŁATNY) będzie możliwy:

 • od ul. Sobieskiego
  Należy skręcić w ul. Idzikowskiego, a następnie w lewo w ul. Pory i jechać cały czas prosto. Parking znajduje się po prawej stronie (oznaczenie na mapie >> trasa żółta).
 • od ul. Idzikowskiego
  Należy skręcić w ul. Pory, a następnie jechać cały czas prosto. Parking znajduje się po prawej stronie. (oznaczenie na mapie >> trasa żółta).
 • od al. Sikorskiego
  Należy skręcić w prawo w ul. Leśnej Jeżyny, a następnie w prawo w ul. Pory oraz jechać cały czas prosto. Parking znajduje się po lewej stronie za myjnią samochodową „Automyjnia Super Błysk”.