Za nami 15. Piknik Olimpijski

5 czerwca 2015

W sobotę, 7 czerwca w Parku Kępa Potocka w Warszawie odbył się 15. Piknik Olimpijski. Nie zawiedli się ci, którzy liczyli na znakomitą zabawę, spotkania z gwiazdami polskiego sportu, świetną atmosferę i mnogość dyscyplin. Atrakcji nie zabrakło też na stanowisku Carolina Medical Center.

W tym roku postawiliśmy na bezpieczne uprawianie sportu. Wraz ze wschodzącymi gwiazdami podnoszenia ciężarów zaprezentowaliśmy nowoczesny trening fitness. Nasi przyjaciele z Be A Star Project pokazali, jak wygląda efektywny trening ogólnokondycyjny, opracowany przez trenerów z CMC. Na naszym stanowisku można było się przekonać jak prawidłowo uprawiać nordic walking i porozmawiać z doświadczonymi fizjoterapeutami sportowymi. Pamiętaliśmy również o najmłodszych – mieli okazję sprawdzić swoją sprawność fizyczną w teście FMS, otrzymując okolicznościowe medale.

Carolina Medical Center jest Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, który był organizatorem Pikniku. Patronat nad imprezą objął Prezydent RP Bronisław Komorowski.