Zdobądź swój szczyt jak Kinga Baranowska!

29 maja 2013

 

Zobacz jak trening z Carolina Medical Training System, z którego korzysta himalaistka Kinga Baranowska, doskonali wydolność organizmu!

Himalaistka Kinga Baranowska realizuje właśnie swój kolejny ambitny sportowy cel: wspina się na Makalu—himalajski szczyt wznoszący się na 8463 metry n.p.m. Kinga opierała swoje przygotowanie siłowo-wytrzymałościowe na treningu personalnym Carolina Medical Training System. Na stronie internetowej C.M.T.S. analizujemy jej wysiłki w Centrum Treningowym i kibicujemy w drodze na kolejny ośmiotysięcznik. Tym razem przyglądamy się, jak wysiłek w naszym Centrum Treningowym doskonali wydolność organizmu. Zapraszamy do lektury!

Carolina Medical Training System to unikalna, pierwsza w Polsce koncepcja treningu opracowana wspólnie przez lekarzy ortopedów, diagnostów, biomechaników, fizjoterapeutów i trenerów personalnych. Powstała w oparciu o doniesienia naukowe i własne doświadczenia specjalistów Carolina Medical Center w zakresie skuteczności różnych form treningu w profesjonalnym sporcie i rehabilitacji. C.M.T.S. łączy w sobie elementy treningu funkcjonalnego, core stability, treningu siłowego i sensomotorycznego. C.M.T.S. rekomendowany jest dla każdego, gdyż jest to forma aktywności ruchowej oparta na fizjologii i intuicji ruchu człowieka.

Zapraszamy do odwiedzenia profilu Kingi na Facebooku.