Kompleksowe leczenie ortopedyczne

Nie zwlekaj z leczeniem

i już dziś umów wizytę

Warszawa, Pory 78

Jak dojechać

Doskwiera Ci ból kolana? Doznałeś urazu w trakcie jazdy na hulajnodze lub na rowerze? Poszukujesz szybkiego terminu do lekarza ortopedy? Potrzebujesz konsultacji kontrolnej u lekarza specjalisty lub rehabilitacji po przebytej kontuzji? Otrzymałeś skierowanie na operację lub badania obrazowe?

Przyjdź do CAROLINA MEDICAL CENTER

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem ortopedycznym w Polsce – leczymy dzieci, dorosłych, seniorów oraz sportowców. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie z zakresu ortopedii i chirurgii kręgosłupa: konsultacje u lekarzy specjalistów, diagnostykę obrazową (rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, USG i RTG) wykonywaną na sprzęcie dedykowanym schorzeniom i urazom ortopedycznym oraz rehabilitacje i zabiegi.

Trzy powody, dla których warto leczyć się w Carolina Medical Center

Dostęp do szerokiego grona doświadczonych specjalistów

W zakresie leczenia schorzeń i urazów narządu ruchu. Carolina Medical Center to zespół kilkudziesięciu lekarzy, radiologów i fizjoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje. Duża dostępność terminów konsultacji!

Ponad 20 lat doświadczenia

Posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu osób aktywnych i sportowców. Posiadamy certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence. Jesteśmy wieloletnim Partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Nowoczesne podejście

Proces leczenia dobierany jest dla każdego pacjenta indywidualnie po konsultacjach zespołu medycznego. Stosujemy nowoczesne metody leczenia, umożliwiając naszym Pacjentom jak najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Otrzymałeś skierowanie na zabieg ortopedyczny?

  • Wykonujemy pełen zakres zabiegów – przeprowadzamy m.in. artroskopie, operacje rekonstrukcyjne i operacje endoprotezoplastyki stawów, przy których coraz częściej wykorzystujemy technologię 3D i implanty „custom made” dopasowane do konkretnego pacjenta. Specjalizujemy się w chirurgii kręgosłupa – wykonujemy pełen zakres operacji, m.in. usunięcia i wszczepienia dysków czy stabilizację.
  • Stawiamy na małoinwazyjność i bezpieczeństwo – w naszym szpitalu specjalizujemy się w chirurgii małoinwazyjnej, która zapewnia szerokie możliwości stosowania, zwłaszcza u osób, które z racji wieku lub innych chorób nie mogą mieć operacji klasycznych. Małoinwazyjne leczenie to: krótki pobyt w szpitalu, niezauważalne blizny pooperacyjne i duże bezpieczeństwo – mała utrata krwi, znikome ryzyko zakażeń.
  • „Szpital bez bólu” – zdobyliśmy certyfikat „Szpital bez bólu”, który potwierdza wprowadzenie przez nas najwyższych standardów leczenia i rekomendowanych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego.

Zaufało nam tysiące Pacjentów – zrób to i Ty!

Nie zwlekaj z leczeniem i już dziś umów się na wizytę!

Zadzwoń 22 35 58 207

Nasz Dział Obsługi Pacjenta działa 24h/7.

Umów wizytę online

i zobacz wszystkie dostępne terminy. Formularz do umawiania znajdziesz u góry strony!

Doznałeś kontuzji?

W naszym szpitalu Działa Ostry Dyżur Ortopedyczny, czynny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, również w weekendy i w święta.