Kasper Yearwood

21.06.2017 Warszawa Zawodnik Kadry Narodowej Kendo

Schorzenie / uraz: kontuzja mięśniowa – naderwany lewy przywodziciel

„Do Carolina Medical Center trafiłem po kontuzji mięśniowej (naderwany lewy przywodziciel), którą nabyłem w maju 2016 roku. Klinikę znałem już z wcześniejszych epizodów związanych z kolanem, jeszcze z czasów licealnych.

Zależało mi na profesjonalnej opiece, dostosowanej do specyfiki pracy ze sportowcami – kontuzji nabawiłem się tuż przed początkiem nowego sezonu wiec zależało mi na szybkim i skutecznym powrocie do sprawności.

W Carolina Medical Center jestem pod opieka Agaty Świst – niesamowicie zaangażowanej, profesjonalnej i pozytywnej fizjoterapeutki. Agata zapewniła mi nie tylko rzetelną rehabilitację mięśniową, ale również porady dotyczące ćwiczeń prewencyjnych by unikać podobnych kontuzji w przyszłości.

Od mojej kontuzji przywodziciela minął już ponad rok – w międzyczasie udało mi się obronić pozycję w Kadrze Narodowej oraz wywalczyć medal Mistrzostw Europy. I tym razem w trakcie przygotowań, udałem się do Carolina Medical Center po regularne wsparcie, czego efekty widzę na codziennych treningach. Zamierzam kontynuować tę współpracę.

 

Zaufali nam