Pani Iga

24.07.2017 Warszawa

Schorzenie / uraz: uraz ręki u dziecka

„Szanowni Państwo,

piszę, aby wyrazić swoją wdzięczność oraz uznanie dla osób – pracowników Carolina Medical Center, które miałam przyjemność spotkać podczas wczorajszej wizyty z dzieckiem.

W dniu 20 lipca około godziny 21.15 przyjechałam do Państwa placówki przy ul. Pory 78, z 3,5 letnim synem, który doznał kontuzji ręki podczas upadku.

W pierwszej kolejności – bardzo miłym zaskoczeniem – była Pani na recepcji. Pani uprzejma, serdeczna, profesjonalna, z podejściem i zaangażowaniem do zmęczonego już dziecka – naprawdę to rzadko się zdarza!

Następnie wizyta u Pana dr. Pawła Czuchaj – również sympatyczny, kontaktowy, z podejściem do dziecka, wyjaśniający, zaangażowany i dużą dozą wyczucia wobec nieco wystraszanego sytuacją synka.

Pani Radiolog, która wykonywała badanie RTG – ciepła, delikatna wobec bolącej ręki, cierpliwa.

Piszę o tym, ponieważ naprawdę RZADKO SIĘ ZDARZA tak uprzejma, a zarazem profesjonalna obsługa na recepcji oraz konsultacja lekarska.

Będę polecać znajomym oraz na pewno skorzystam przy kolejnej okazji (a raczej kontuzji) z Państwa usług – profesjonalnych, a zarazem przyjaznych małemu pacjentowi.

Pozdrawiam serdecznie.”

 

Zaufali nam