Pakiet dietetyczny Basic

Jest to miesięczny program przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć zmiany w sposobie odżywiania pod okiem dietetyka.  Po dwóch tygodniach stosowania jadłospisu odbędzie się konsultacja kontrolna wraz z analizą składu ciała celem omówienia przebiegu realizacji założeń i jadłospisu oraz ustaleniu kolejnego planu żywieniowego. Po kolejnych dwóch tygodniach podczas drugiej konsultacji kontrolnej z pomiarem składu ciała podsumowany zostanie miesiąc wprowadzonych zmian.

Co to jest indywidualny plan żywieniowy?

Inaczej jadłospis, ustalany jest na 7 dni i zawiera od 3 do 6 posiłków dziennie, w zależności od Twoich preferencji żywieniowych. W jadłospisie znajdują się: skład posiłków, sposób ich przygotowania, podsumowanie wartości energetycznej i odżywczej oraz całych zestawów, a także lista zakupów.

W ramach pakietu BASIC otrzymujesz:

  • dwa indywidualne tygodniowe plany żywieniowe;
  • dwie konsultacje kontrolne z analizą składu ciała metodą BIA.

mgr inż. Daria Topolewska

Dietetyk

Jestem dyplomowanym dietetykiem i pomagam swoim Pacjentom schudnąć na ich własnych zasadach, budując dobre nawyki żywieniowe. Zajmuję się też dietoterapią w wielu jednostkach chorobowych. Pomagam Pacjentom za pomocą żywności obniżyć poziom cholesterolu i kwasu moczowego, obniżyć ciśnienie krwi, złagodzić dolegliwości gastryczne, wyrównać glikemię, wyrównać niedobory żelaza czy zbilansować pod kątem składników odżywczych diety eliminacyjne. Moim głównym założeniem jest indywidualne podejście do każdej osoby, bo wiem jak bardzo różnimy się między sobą, a podobny cel można osiągnąć na wiele sposobów.

Nie odkładaj diety na później

Promocja

680

zamiast: 800

Kup pakiet dietetyczy już teraz!

Zaufali nam