Dr Adrian Rymarczyk i dr n. med. Piotr Nowak w CMC

22 grudnia 2015

dr Adrian Rymarczyk
Specjalista z zakresu leczenia schorzeń kolana, barku, biodra,
kręgosłupa, stopy, łokcia (tenisisty i golfisty) i nadgarstka (zespół cieśni nadgarstka).

Ukończył Wydział II Lekarski Akademii Medycznej w Warszawie.Odbył liczne staże zagraniczne oraz imponującą liczbę kursów doszkalających.

Dr Rymarczyk to także uczestnik Mistrzostwach Świata Lekarzy w Tenisie Ziemnym i Narciarstwie Alpejskim oraz organizator i uczestnik wypraw rowerowych – Skandynawia (1997), Szkocja (2000).

Więcej informacji o dr Adrianie Rymarczyku dostępnych jest tutaj.

dr n. med. Piotr Gerard Nowak
Specjalista II stopnia w zakresie Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu. Specjalizuje się w leczeniu artroskopowym schorzeń i urazów stawu kolanowego i barkowego.

Wykonuje zabiegi rekonstrukcyjne w obrębie kończyn górnych i dolnych, rutynowo protezoplastykę zarówno całkowitą, jak i połowiczną stawu kolanowego i biodrowego. Ma duże doświadczenie w leczeniu zachowawczym oraz operacyjnym urazów sportowych biegaczy, piłkarzy, siatkarzy i piłkarzy ręcznych.

Jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę doktorską obronił w 2007 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Klinice Ortopedii i Rehabilitacji II-go Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Więcej informacji o dr n. med. Piotrze Nowaku dostępnych jest tutaj.

Witamy nowych specjalistów w Carolina Medical Center i liczymy na owocną współpracę!