Klinika chirurgii barku

Ból barku nie daje o sobie zapomnieć? Masz problem z założeniem kurtki? Nie możesz się uczesać? Czujesz jak Twój bark „chrupie” lub „strzela”? A może otrzymałeś skierowanie na zabieg artroskopii stawu ramiennego lub endoprotezoplastyki?

Skorzystaj z darmowego planu leczenia w CAROLINA MEDICAL CENTER

Wystarczy, że wypełnisz formularz, znajdujący się na dole strony, i prześlesz wyniki badań. Nasi lekarze zapoznają się z historią Twojego schorzenia lub urazu stawu ramiennego oraz przeanalizują wyniki badań obrazowych. Na tej podstawie zaproponują indywidualną ścieżkę leczenia oraz zalecenia odnośnie dalszego postępowania i diagnostyki. W Carolina Medical Center leczymy dzieci, dorosłych i osoby starsze – dlatego możesz przesłać dokumentację swojego dziecka!

Nie robiłeś badań? Nic straconego! Możesz opisać swój przypadek. Nasz lekarz wskaże Ci badania, które warto wykonać.

Trzy powody, dla których warto wybrać Carolina Medical Center

Diagnostyka, rehabilitacja i zabiegi w jednym miejscu

Oferujemy pacjentom kompleksowe leczenie: konsultacje u wybitnych ortopedów specjalizujących się w leczeniu urazów stawu ramiennego, rehabilitację oraz badania diagnostyczne, w tym badanie MRI z kontrastem dostawowym.

Ponad 20 lat doświadczenia

Posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu osób aktywnych i sportowców. Posiadamy certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence. Jesteśmy wieloletnim Partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Nowoczesne podejście

Proces leczenia dobierany jest dla każdego Pacjenta indywidualnie. Stosujemy innowacyjne i małoinwazyjne techniki operacyjne, umożliwiając jak najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Otrzymałeś skierowanie na zabieg barku?

  • Wykonujemy pełen zakres zabiegów – przeprowadzamy m.in. artroskopie barku, operacje rekonstrukcyjne i operacje endoprotezoplastyki stawu ramiennego, przy których coraz częściej wykorzystujemy technologię 3D i implanty „custom made” dopasowane do konkretnego pacjenta.
  • Stawiamy na małoinwazyjność i bezpieczeństwo – w naszym szpitalu specjalizujemy się w chirurgii małoinwazyjnej, która zapewnia szerokie możliwości stosowania, zwłaszcza u osób, które z racji wieku lub innych chorób nie mogą mieć operacji klasycznych. Małoinwazyjne leczenie to: krótki pobyt w szpitalu, niezauważalne blizny pooperacyjne i duże bezpieczeństwo – mała utrata krwi, znikome ryzyko zakażeń.
  • „Szpital bez bólu” – zdobyliśmy certyfikat „Szpital bez bólu”, który potwierdza wprowadzenie przez nas najwyższych standardów leczenia i rekomendowanych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego.

Przykładowe zabiegi chirurgii barku:

  • zespolenie złamania obojczyka z użyciem płytki
  • artroskopia i bursoskopia stawu ramiennego – dekompresja przestrzeni, artroliza stawu
  • artroskopowa stabilizacja stawu ramiennego i barkowo-obojczykowego
  • artroskopowa rekonstrukcja stożka rotatorów
  • artroskopowa stabilizacja stawu ramiennego i rekonstrukcja stożka rotatorów
  • zespolenie złamania obojczyka z użyciem stabilizacji śródszpikowej TEN lub płytki dedykowanej
  • endoprotezoplastyka stawu ramiennego z użyciem protez „szytych na miarę”

Zaufało nam tysiące Pacjentów - zrób to i Ty!

Nie zwlekaj z leczeniem i już dziś wypełnij formularz

Załączniki: Dodaj plik z dysku

Administratorem danych osobowych jest Sport Medica S.A. z siedzibą w Warszawie (02-757) przy ul. Pory 78 (dalej jako: Sport Medica), który przetwarza dane zawarte w niniejszym formularzu w celu możliwości skorzystania z usługi Bezpłatnej Porady Lekarskiej. Warunki oraz informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych, w tym przysługujących użytkowni praw - zawarte zostały w Regulaminie. Użytkownik dobrowolnie może wyrazić także zgodę na otrzymywanie komunikacji marketingowej za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail i/lub numeru telefonu a także na profilowanie danych osobowych. Zgoda może zostać wycofana w każdym momencie poprzez kontakt ze Sport Medica lub Spółką z Grupy LUX MED. We wszelkich sprawach związanych z ochroną danych możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych dostępnym pod adresem e-mail: daneosobowe@luxmed.pl. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne celem skorzystania ze wskazanej bezpłatnej usługi medycznej.

* pola wymagane

Poznaj specjalistów od leczenia barku

Zobacz więcej
dr n. med. Tomasz Kowalski
dr n. med. Tomasz Kowalski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

lek. Krzesimir Sieczych
lek. Krzesimir Sieczych

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

lek. Mateusz Janik
lek. Mateusz Janik

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Lek. Jakub Sobczyk
Lek. Jakub Sobczyk

Lekarz w trakcie specjalizacji

Poznaj fizjoterapetów od rehabilitacji barku

Zobacz więcej
Łukasz Markiewicz
Łukasz Markiewicz

Fizjoterapeuta

Marcin Ciosek
Marcin Ciosek

Fizjoterapeuta

Włodzimierz Guliyan
Włodzimierz Guliyan

Magister fizjoterapii

Matylda Placzki
Matylda Placzki

Fizjoterapeuta

Marcin Kotlarski
Marcin Kotlarski

Fizjoterapeuta

Mateusz Pepłowski
Mateusz Pepłowski

Fizjoterapeuta