Medycyna Żywienia

zywienieDIETETYKA

dietetyka warszawa

Nawet drobne zmiany w żywieniu i trybie życia mogą poprawić komfort i zapobiec wielu dolegliwościom. W Centrum Medycyny Żywienia otrzymasz kompleksową opiekę specjalistów, a Twój program żywieniowy przygotuje doświadczony dietetyk w ścisłej współpracy z lekarzami i trenerami personalnymi.

 

Opracujemy dla Ciebie program terapii żywieniowej, wspomagający leczenie, a także wskażemy produkty, które należy dołączyć do diety lub wyeliminować, abyś cieszył się zdrowiem i lepszą kondycją.

Jeśli uprawiasz sport, otrzymasz praktyczne porady dotyczące odpowiedniej diety i suplementacji, które podniosą efektywność treningu.

KONSULTACJE DIETETYCZNE

W celu zdiagnozowania problemu, dietetyk przeprowadzi dokładny wywiad żywieniowy oraz analizę składu Twojego ciała (BIA).

Informacje praktyczne

Każda osoba odwiedzająca Centrum Medycyny Żywienia w Carolina Medical Center w Warszawie, na pierwszą wizytę powinna:

W celu odpowiedniej diagnozy Pacjent zostanie poddany także szczegółowej analizie składu ciała (BIA).

Pliki do pobrania:

INDYWIDUALNY PROGRAM ŻYWIENIOWY

Po konsultacji, w ciągu 3 dni roboczych, dietetyk opracuje dla Ciebie i wyśle drogą mailową indywidualny program żywieniowy, uwzględniający tryb życia, charakter pracy, problemy zdrowotne, preferencje, a w przypadku sportowców i osób aktywnych rodzaj i poziom natężenia wysiłku fizycznego.

Program żywieniowy układany jest również dla osób z chorobami przewlekłymi, takimi jak cukrzyca czy celiakia.

WIZYTY KONTROLNE

Podczas wizyt kontrolnych dietetyk będzie monitorował Twoje postępy, odpowie na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. W razie potrzeby dietetyk podejmie decyzje np. o zmianie diety.

OFERTA

W Carolina Medical Center oferujemy naszym Pacjentom: konsultacje dietetyczne wraz z z przeprowadzeniem analizy składu ciała, konsultacje kontrolne, stworzenie spersonalizowanego tygodniowego planu żywieniowego, a także pakiety dietetyczne.

Cennik usług oferowanych w Centrum Medycyny Żywienia w linku.

PAKIETY DIETETYCZNE

START

W ramach pakietu spotkasz się na pierwszej konsultacji z dietetykiem, który omówi szczegółowo wyniki Twoich badań podstawowych oraz wypełnione materiały żywieniowe. Przeprowadzony zostanie krótki wywiad żywieniowy, który pozwoli poznać Twój dotychczasowy stan zdrowia, sposób odżywiania, styl życia, poziom aktywności fizycznej oraz historię stosowanych diet. Dodatkowo zostanie przeprowadzona szczegółowa analiza składu ciała wykonana metodą BIA. Dietetyk ustali z Tobą cel oraz sposób jego osiągnięcia.

W ciągu 3 dni roboczych od konsultacji zostanie wysłany do Ciebie indywidualny plan żywieniowy dostosowany do indywidualnych parametrów zdrowotnych, aspektu stylu życia, celu oraz preferencji żywieniowych. Plan żywieniowy ustalany jest na tydzień i zawiera przepisy na każdy dzień, wskazówki i zalecenia żywieniowe oraz listę zakupów.

W ramach pakietu otrzymujesz:

  • konsultację dietetyczną (wywiad żywieniowy i analiza składu ciała metodą BIA),
  • indywidualny tygodniowy plan żywieniowy,
  • konsultacja kontrolna z pomiarem składu ciała.

BASIC

Jest to miesięczny program przeznaczony dla osób, które chcą rozpocząć zmiany w sposobie odżywiania pod okiem profesjonalisty. Obejmuje pierwszą konsultację wraz z wywiadem żywieniowym oraz szczegółową analizą składu ciała. Po pierwszej konsultacji ustalony zostanie indywidualny plan żywieniowy. Po dwóch tygodniach stosowania jadłospisu odbędzie się konsultacja kontrolna wraz z analizą składu ciała celem omówienia przebiegu realizacji jadłospisu, postępów oraz ustaleniu kolejnego planu żywieniowego. Po kolejnych dwóch tygodniach podczas drugiej konsultacji kontrolnej z pomiarem składu ciała podsumowany zostanie miesiąc wprowadzonych zmian i postępów w osiągnieciu celu.

W ramach pakietu otrzymujesz:

  • konsultację dietetyczną (wywiad żywieniowy i analiza składu ciała metodą BIA),
  • dwa indywidualne tygodniowe plany żywieniowe,
  • dwie konsultacje kontrolne z pomiarem składu ciała.

Specjalista w Centrum Medycyny Żywienia

Zapraszamy na konsultację dietetyczną do placówki w Warszawie!

NASI PARTNERZY

UMÓW WIZYTĘ