foto5
DR N. MED.
ELŻBIETA RADZIKOWSKA

Moja specjalizacja

  • Specjalista z zakresu chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.
  • Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej, rekonstrukcyjnej i medycyny estetycznej.

 

Uprawnienia do wykonywania zawodu lekarza uzyskałam w 1998 roku. Wtedy też podjęłam pracę na stanowisku asystenta w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK 4 w Lublinie. Specjalizację z chirurgii plastycznej zdobyłam pod kierownictwem Prof. Józefa Jethona w Szpitalu Klinicznym im. Prof. Orłowskiego CMPK. Od 2014 roku pełnie funkcję Ordynatora Oddziału Chirurgii Plastycznej Centralnego Szpitala Klinicznego MSWiA. Jestem lekarzem, który na pierwszym miejscu stawia pełną satysfakcję pacjentów oraz jak najlepsze efekty estetyczne i zdrowotne przeprowadzanych zabiegów. Specjalizuje się w rekonstrukcji, powiększaniu i redukcji piersi, korekcji uszu, plastyce powiek górnych i dolnych oraz liftingu twarzy. Operuje porażenie nerwu twarzowego, wycinam zmiany nowotworowe, przeprowadzam plastyki płatowe. Wykonuje zabiegi abdominoplastyki, liposukcje (na swoim koncie ma ponad 3000 wykonanych zabiegów), lipofilling oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Stale podnoszę swoje kwalifikacje. Systematycznie uczestniczę w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych oraz konferencjach, zjazdach i sympozjach naukowych, organizowanych zarówno w Polsce, jak i zagranicą.

UMÓW WIZYTĘ

CZŁONKOSTWO W ORGANIZACJACH

Członek:

  1. Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.
  2. Polskiego Towarzystwa Chirurgów Polskich.
  3. Polskiego Towarzystwa Anatomicznego.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

  • 1998-2000 – asystent w II Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej SPSK 4 w Lublinie (specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej)
  • 2000-2007- asystent w I Klinice Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Nowotworów przewodu pokarmowego SPSK 1 w Lublinie (specjalizacja z zakresu chirurgii ogólnej)
  • 1998 do chwili obecnej – adiunkt w Katedrze i Zakładzie Anatomii Prawidłowej Człowieka UM w Lublinie
  • 2008-2012 – asystent w Klinice Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej CMKP im Orlowskiego w Warszawie (specjalizacja z zakresu chirurgii plastycznej)
  • 2008-2016 – dyrektor medyczny w Klinice Chirurgii Plastycznej La Perla

KURSY I SZKOLENIA

Posiada liczne Certyfikaty dokumentujące umiejętności z zakresu medycyny estetycznej wystawionych przez centra szkoleniowe Estederm, LorcaMartin-SKINGOLD, Kreussler-Pharm, Wiesbaden/Niemcy.

PUBLIKACJE

Autor ponad 150 publikacji  i doniesień zjazdowych opublikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych.

PODOBNI SPECJALIŚCI

NASI PARTNERZY