DR N. MED.
TADEUSZ BOKWA

Moja specjalizacja

Chirurg dziecięcy.

UMÓW WIZYTĘ

CZŁONKOSTWO W ORGANIZACJACH

Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgów Dziecięcych, Polskiego Towarzystwa Traumatologii Sportowej oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej.

DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE

 1. Absolwent I Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie.
 2. Po odbyciu stażu podyplomowego rozpoczął prace w Klinice Chirurgii Dziecięcej Centralnego Szpitala Klinicznego WAM w Warszawie kierowanej przez prof. Zygmunta Kalicińskiego. Od roku 1991, po obronie pracy doktorskiej, zatrudniony w Klinice na etacie akademickim, na stanowisku adiunkta.
 3. W 1995 roku został Ordynatorem Oddziału Chirurgii Dziecięcej i Urazowej w Warszawskim Szpitalu dla Dzieci przy ul. Kopernika.
 4. Od 2007 roku na stałe pracuje w Carolina Medical Center jako Dyrektor Medyczny kliniki.

STAŻE

 • Stypendium w Northwestern University Childrenss Memorial Hospital w Chicago.
 • Stypendium PTChD w Oddziale Chirurgii i Urologii Medizinische Hochschule w Hanowerze.

KURSY I SZKOLENIA

Salzburg Philadelphia Medical Seminars:  „Emergency Care in Pediatrics”.

DZIAŁALNOŚĆ NAUKOWA

 1. Uczestnik licznych zjazdów i kongresów w kraju i zagranicą poświęconych zagadnieniom chirurgii dziecięcej ,chirurgii urazowej oraz urologii dziecięcej.
 2. Autor licznych publikacji z zakresu chirurgii, urologii i traumatologii dziecięcej opublikowanych w kraju, jak również w Japonii, USA, Niemczech, Turcji, Litwie.
 3. W Warszawskim Szpitalu dla Dzieci współtworzył pierwsze w Polsce Centrum Artroskopii i Chirurgii Kolana u Dzieci.W 2005 roku utworzył pierwsze w Polsce Centrum leczenia kamicy nerkowej i moczowodowej u dzieci.Certyfikat Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej
  Licencja Lekarska Polskiego Związku Piłki Nożnej.

PODOBNI SPECJALIŚCI

NASI PARTNERZY