Szpital w Warszawie

Carolina Medical Center to szpital ortopedyczny, w którym od ponad 20 lat pomagamy Pacjentom na każdym etapie ich życia. Naszym nadrzędnym celem jest zachowanie najwyższych standardów opieki medycznej oraz dbałość o bezpieczeństwo i komfort pacjenta na każdym etapie leczenia. Nasza placówka to nie tylko szpital – to także przychodnia, centrum diagnostyczne i centrum rehabilitacyjne. W jednym miejscu Pacjenci mają zapewniony dostęp do konsultacji specjalistycznych u ponad 30 specjalistów i oraz pełnej gamy badań obrazowych i laboratoryjnych. Dzięki współpracy specjalistów z różnych dziedzin stale monitorujemy postępy w leczeniu i dobieramy najbardziej efektywne metody.

Lek. Łukasz Luboiński
Ordynator Oddziału Ortopedii, Traumatologii i Medycyny Sportowej w Carolina Medical Center
Nasza klinika zawdzięcza swój sukces pracownikom – ich determinacji, charyzmie, całkowitemu zaangażowaniu, pasji zawodowej oraz ścisłej interdyscyplinarnej współpracy.

Trzy powody, dla których warto nam zaufać

Kompleksowość leczenia ortopedycznego

Całościowo podchodzimy do procesu leczenia – w jednym miejscu Pacjent ma dostęp do konsultacji, badań, operacji i rehabilitacji.

Bezpieczeństwo i najnowsze rozwiązania technologiczne

Blok operacyjny wyposażony jest w światowej klasy sprzęt, pozwalający na bezpieczne wykonywanie nawet najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Całodobowa opieka specjalistów przez 7 dni w tygodniu

W trakcie pobytu w szpitalu Pacjenci są pod całodobową, troskliwą opieką zespołu medycznego – lekarzy, pielęgniarek i fizjoterapeutów.

Prywatny szpital ortopedyczny w Warszawie

W naszym szpitalu stosujemy pełen zakres najnowocześniejszych procedur operacyjnych. Rocznie wykonujemy ok. 2000 operacji wysokospecjalistycznych z zakresu chirurgii ortopedycznej i chirurgii kręgosłupa metodami klasycznymi i małoinwazyjnymi. Zajmujemy się leczeniem operacyjnym schorzeń narządu ruchu powstałymi na skutek przewlekłych chorób, urazów oraz wad wrodzonych. Od lat rozwijamy chirurgię małoinwazyjną. Jedną z metod, którą stosujemy przy leczeniu schorzeń i urazów jest artroskopia. Wykorzystywana jest także przy diagnostyce ortopedycznej, która pozwala ocenić struktury wewnątrzstawowe oraz wykryć zmiany patologiczne, niewidoczne w badaniach obrazowych. Wykonujemy operacje rekonstrukcyjne i operacje endoprotezoplastyki stawów, przy których coraz częściej wykorzystujemy technologię 3D i implanty dopasowane do konkretnego pacjenta.

Obecnie medycyna, korzystając z najnowszych rozwiązań technologii i inżynierii biomedycznej, daje możliwość opracowania indywidualnych metod leczenia operacyjnego z uwzględnieniem potrzeb konkretnego pacjenta. W Carolina Medical Center w skomplikowanych przypadkach wykorzystujemy technologię 3D, dzięki której jesteśmy w stanie zaplanować zabieg operacyjny, zaprojektować narzędzia chirurgiczne, a także implanty ortopedyczne. Trójwymiarowy model struktur anatomicznych pacjenta w skali 1:1 umożliwia chirurgom przećwiczenie danej procedury oraz przymierzenie narzędzi przed przeprowadzeniem zabiegu. Plan operacji, wykonany w ten sposób, jest o wiele bardziej dokładny, skraca czas zabiegu oraz zwiększa bezpieczeństwo pacjenta.

Po przeprowadzeniu operacji nad rekonwalescencją pacjentów całodobowo czuwają wykwalifikowani specjaliści. Każdy pacjent ma zapewnioną indywidualnie dobraną fizjoterapię.

Nasz szpital wyposażony jest w innowacyjny sprzęt, którego parametry są optymalnie dobrane do diagnostyki schorzeń i urazów narządu ruchu. Na bloku operacyjnym posiadamy nowoczesny, wielozadaniowy aparat RTG z ramieniem C, dzięki któremu operator jest w stanie prawidłowo umieścić śruby czy implanty. Ramię to czuwa także nad prawidłowym przebiegiem operacji i zmniejsza ryzyko powikłań pooperacyjnych.

Po przeprowadzonym zabiegu pacjent przewożony jest na salę pooperacyjną (tzw. POP), a następnie, po wybudzeniu się, do swojego pokoju na Oddziale Szpitalnym.

Oddział Szpitalny – powrót do zdrowia w komfortowych warunkach

Skuteczne leczenie połączone z wygodą i komfortem pobytu pacjenta w szpitalu jest dla nas najważniejsze. Doświadczony personel pielęgniarski oraz lekarz dyżurny czuwają nad stanem zdrowia 24 godziny na dobę.

Dysponujemy pokojami jedno-, dwu-osobowymi oraz pokojami o podwyższonym standardzie. Pokoje wyposażone są w telewizję kablową, bezpłatny internet bezprzewodowy, system przywoławczy, za pomocą którego można poprosić pielęgniarkę, oraz posiadają łazienki z prysznicem dostosowane dla pacjentów po zabiegach ortopedycznych.

W trakcie pobytu w szpitalu zapewnimy pełne wyżywienie. Uwzględnia ono wszelkie zalecenia lekarskie dotyczące diety pacjenta, a w miarę możliwości także jego preferencje żywieniowe wynikające z tradycji czy religii. Zapewnimy możliwość wyboru posiłków z menu.

95% pacjentów poleca naszą klinikę

Dane adresowe

+48 22 35 58 200
cmc@carolina.pl

Ul. Pory 78
02-757 Warszawa

Konsultacje lekarskie, rehabilitacja:
pon-pt od 8:00 do 20:00

Szpital, ostry dyżur:
7 dni w tygodniu, 24h/dobę

W Carolina Medical Center pacjenci mają do dyspozycji parking zadaszony, a także w okolicy miejski parking płatny.