Carolina Medical Center na 37. PZU Maratonie Warszawskim

25 września 2015

Kolejny raz Carolina Medical Center została partnerem PZU Maratonu Warszawskiego – najbardziej prestiżowej imprezy biegowej w Warszawie. Już 25-27 września na Stadionie Narodowym biegacze, osoby towarzszące oraz miłośnicy biegów będą mieli okazję spotkać się z fizjoterapeutami i trenerami na co dzień pracującymi w Carolina Medical Center – pierwszej prywatnej klinice ortopedii i medycyny sportowej.

Wszystkich uczestników imprezy zapraszamy na stoisko nr 18 w Expo Sport&Fitness (galeria; poziom -1) w terminach:

25.09. w godzinach 12.00 – 20.00

26.09. w godzinach 10.00 – 20.00 

Na stoisku będzie można porozmawiać z fizjoterapeutami z Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej oraz trenerami przygotowania motorycznego z Centrum Treningowego CMTS działającymi w ramach Carolina Medical Center. Wszystkie chętne osoby będą mogły poddać się badaniom identyfikującym ukryte dysfunkcje układu ruchu. Nasi specjaliści podpowiedzą, jak im przeciwdziałać i co zrobić, aby uprawiać sport bezpiecznie i zwiększyć swoje szanse na sportowe sukcesy. Zapraszamy na porady trenerów i fizjoterapeutów, testy stabilności dynamicznej na platformie BIODEX, ocenę rozkładu obciążeń stóp na platformie podometrycznej AM Cube, BMI – analizę składu ciała

W dniu 27 września od godziny 11.00 na mecie maratonu masażyści i fizjoterapeuci z Carolina Medical Center oraz  zaprzyjaźnionych ośrodków zapewnią uczestnikom biegu na ponad 42 kilometry masaże oraz drobne zabiegi fizjoterapeutyczne, pomagając tym samym zregenerować się po tak dużym wysiłku fizycznym. Mamy nadzieję, że – podobnie jak w poprzednich latach – nasza strefa będzie cieszyła się dużą popularnością wśród maratończyków.

Zapraszamy na strefy Carolina Medical Center podczas 37. PZU Maratonu Warszawskiego!