Carolina Medical Center Oficjalnym Dostawcą Davis Cup by BNP Paribas

12 września 2013

 

Polscy tenisiści stoją przez niepowtarzalną szansą awansu do grona najlepszych ekip męskiego tenisa. Od 13 do 15 września w hali Torwar w Warszawie nasi reprezentanci będą rywalizować z Australią. Zwycięzca meczu zagra w przyszłym roku w Grupie Światowej. Opiekę medyczną dla zawodników podczas meczu zapewniają lekarze i fizjoterapeuci Carolina Medical Center.

Jako Oficjalny Dostawca (Official Supplier) imprezy, Carolina Medical Center obsadza stanowisko lekarza zawodów oraz zapewnia wsparcie medyczne i fizjoterapeutyczne dla Reprezentacji Polski. Atrakcje przygotowaliśmy też dla kibiców – zapraszamy na nasze stanowisko w miasteczku wystawienniczym Torwaru.

W ostatnich latach Carolina Medical Center zapewniała pomoc medyczną dla polskich Olimpijczyków oraz uczestników piłkarskiego EURO 2012. Możliwość niesienia pomocy sportowcom podczas najważniejszej w ostatnich latach imprezy tenisowej w Polsce jest dla nas kolejnym wielkim wyróżnieniem.

Od piątku do niedzieli w hali spodziewany jest komplet widzów. Wszystkich, którym nie udało się kupić biletów, zachęcamy do kibicowania naszym tenisistom przed telewizorami.