Carolina Medical Center ponownie z ORLEN Warsaw Marathon!

22 marca 2017

Orlen Warsaw Marathon_logo

Po raz kolejny nasza klinika będzie Partnerem Medycznym jednego z największych wydarzeń biegowych w Polsce – ORLEN Warsaw Marathon. Z roku na rok maraton staje się coraz większą imprezą, a liczba uczestników stale rośnie. Od pierwszej edycji w 2013 r. w wydarzeniu wzięło udział już ponad 130 tys. biegaczy.

ORLEN Warsaw Marathon to nasz wkład w to, byśmy byli społeczeństwem zdrowszym, bardziej aktywnym i osiągającym założone przez siebie cele. Pokładamy nadzieję, że wszystko jest w naszym zasięgu, zarówno te najambitniejsze, jak i z pozoru niewielkie marzenia. Dla PKN ORLEN silna gospodarka to społeczeństwo ludzi aktywnych, dbających o swoje zdrowie. Stawiamy na bieganie, ponieważ zmniejsza ryzyko wielu chorób, dotlenienia organizm i mózg, co sprzyja kreatywności i rozwojowi społeczeństwa. Dodatkowo, sportowa rywalizacja to najlepsza forma integracji, poczucia jedności ponad podziałami. – powiedział Rafał Pasieka, Dyrektor Wykonawczy ds. Marketingu PKN ORLEN.

 

Już 23 kwietnia – jak co roku – biegacze będą mieli szansę zmierzyć się na dwóch dystansach: 42,195 km lub 10 km. Po ekstremalnym wysiłku osoby biegnące w maratonie będą mogły zrelaksować się w organizowanej przez nas strefie masażu. Dodatkowo w strefie Expo na błoniach Stadionu PGE Narodowy w dniach 20-22 kwietnia każdy zwiedzający będzie miał okazję wykonać darmowe badania funkcjonalne, dzięki którym pozna swoje predyspozycje do biegania. Wszyscy zawodnicy wraz z osobami towarzyszącymi będą mogli skorzystać z rad naszych fizjoterapeutów i trenerów przygotowania motorycznego. Porady specjalistów pozwolą zdrowo, a zarazem bezpiecznie uprawiać sporty.

 

Mamy nadzieję, że także w tym roku obie nasze strefy będą cieszyć się popularnością wśród biegaczy.

 

Zapraszamy!