Carolina Medical Center z Polską Fundacją Jeździecką

9 marca 2017

CMC_Polska Fundacja jeździecka

Czołówka polskich jeźdźców, stowarzyszona w Polskiej Fundacji Jeździeckiej, może już korzystać z usług Carolina Medical Center. Umowę o współpracy podpisali w pięknej scenerii stajni Boborowy Staw w Sowiej Woli Prezes Fundacji Rafał Wawrzyniak oraz Izabella Murawska-Chojnowska, Prezes CMC.

Umowa daje środowisku skupionemu wokół PFJ (www.narovista.pl) ułatwiony dostęp do procedur medycznych w atrakcyjnych cenach. Jeździectwo nie jest sportem urazowym choć jeśli zdarzają się wypadki niosą za sobą potrzebę bardzo specjalistycznego leczenia ortopedycznego. Dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z renomowaną placówką – powiedział Rafał Wawrzyniak.

Carolina Medical Center przygotuje programy profilaktycznych badań, które dla Członków Narovista.pl będą realizowane w Centrum Diagnostyki Funkcjonalnej. Postaramy się zbadać jak największą liczbę jeźdźców pod kątem właściwej postawy i ograniczeń narządu ruchu. To dzisiaj podstawa sukcesu w szkoleniu na poziomie mistrzowskim – mówiła Prezes CMC.

Polska Fundacja Jeździecka podjęła, z myślą o mniejszych ośrodkach, współpracę z Grupą LUX MED. Członkowie Narovista.pl otrzymają dzięki temu dostęp do procedur medycznych w swojej okolicy.

Logo_narovista