Dr Laskowski i dr Komor w Carolina Medical Center w Gdańsku

14 stycznia 2020

Już od wtorku, 14 stycznia 2020 r., dr n. med. Jacek Laskowski i dr Andrzej Komor będą przyjmowali pacjentów na konsultacje ortopedyczne w placówce Carolina Medical Center w Gdańsku.

Dr n. med. Jacek Laskowski to specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w chirurgii stawu biodrowego. Jako pierwszy w Polsce zaczął wykonywać operacje kapoplastyki całkowitej stawu biodrowego sposobem BHR – jest to najmniej inwazyjna metoda endoprotezoplastyki biodra ze wszystkich dostępnych metod. Do tej pory dr Laskowski przeprowadził ponad 500 takich zabiegów. W Carolina Medical Center wykonuje też operacje wymiany stawu biodrowego z użyciem protez „szytych na miarę” – implantów dobranych indywidualnie dla każdego pacjenta.

Dr Laskowski specjalizuje się także w operacjach korekcyjnych paluchów (m.in. halluksy, pięta haglunda), operacjach urazów i deformacji stawu łokciowego oraz w operacjach narządu ruchu.

Więcej informacji o dr. Laskowskim: https://carolina.pl/team/jacek-laskowski/.

dr-n.-med.-Jacek-Laskowski_ortopeda_poziom_Carolina-Medical-Center-Warszawa-500x334
Komor_poziom-1

Lek. Andrzej Komor to specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Specjalizuje się w chirurgii stawu skokowego, w ramach której wykonuje szereg zabiegów: rekonstrukcje artroskopowe i otwarte uszkodzeń więzadeł i ubytków chrzęstno-kostnych, osteotomie korekcyjne okołastawowowe, a także operacje endoprotezoplastyki. Zajmuje się także chirurgią stopy – wykonuje rekonstrukcje przodostopia (paluch koślawy, deformacje palców) i tyłostopia. Przeprowadza też operacje stawu kolanowego oraz łokciowego. Doktor Komor specjalizuje się w leczeniu urazów oraz przewlekłych schorzeń u sportowców. W latach 1997-2007 był lekarzem Młodzieżowej Reprezentacji Polski w piłce nożnej, natomiast w trakcie EURO 2012 sprawował opiekę medyczną nad piłkarzami i sędziami.

Więcej informacji o dr. Komorze: https://carolina.pl/team/komor-andrzej/.

Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń >> +48 58 77 01 500.