Jacek Czech wraca z medalem z kolejnej imprezy!

19 sierpnia 2013

 

Kolejny sukces Jacka Czecha! Na pływackich mistrzostwach świata osób niepełnosprawnych w Montrealu, nasz wieloletni pacjent zdobył brąz na dystansie 100m stylem grzbietowym, a na połowę krótszym dystansie uplasował się tuż za podium.

Dziękując za pomoc w przygotowaniu do imprezy, Jacek podzielił się swoimi wrażeniami:

‘To były najtrudniejsze zawody w których brałem udział. Nie udało mi się w 100% zaaklimatyzować, przez to nie trafiłem z formą na 100%. Starty, szczególnie szczególnie środowe eliminacje odbyły się w ekstremalnych warunkach, z którymi mój organizm nie zawsze sobie radził. Mimo wszystko walczyłem i poprawiałem czasy z eliminacji.

Piątek popłynąłem po brąz przegrywając minimalnie srebro. Cieszę się z wyniku, gdyż ten medal jest dla mnie jak zdobycie Mount Everestu.

Dziękuję wszystkim za gratulacje i za wsparcie jakie miałem.

Jesteście wspaniali!!!”

Carolina Medical Center od wielu lat współpracuje z Jackiem Czechem, pomagając mu w przygotowaniach do najważniejszych imprez sportowych osób niepełnosprawnych, w tym także Igrzysk Olimpijskich i Mistrzostw Świata. Wynik Jacka w Montrealu to jego kolejny sukces – jesteśmy przekonani że nie ostatni! Serdecznie gratulujemy mu postawy na międzynarodowych arenach!