Pakiety prezentowe – podaruj ZDROWIE!

11 grudnia 2020

Poszukiwanie oryginalnego prezentu to nie lada wyzwanie, a wybór odpowiedniego podarunku często spędza nam sen z powiek. Idealny upominek to taki, który został stworzony z myślą o osobie, która zostanie nim obdarowana. Prezent powinien być odzwierciedleniem jej zainteresowań, pasji oraz potrzeb.

W Carolina Medical Center znajdziesz pomysł na wyjątkowy upominek dla osób, które prowadzą zdrowy styl życia i uprawiają sport.

Karty podarunkowe dostępne w naszej klinice to:
  • Vouchery na rehabilitację, która jest nieodłącznym elementem leczenia wielu schorzeń i urazów. W Carolina Medical Center w Gdańsku rehabilitacja dobierana jest dla każdego pacjenta indywidualnie i może obejmować terapię manualną, zabiegi fizykalne, kinezyterapie i hydroterapię. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych fizjoterapeutów.
  • Vouchery na masaże, które są doskonałym uzupełnieniem leczenia zachowawczego i pooperacyjnego. Masaże pełnią również funkcję relaksacyjną. Wykonywane są przez certyfikowanych terapeutów manualnych, którzy na co dzień pracują z pacjentami z problemami ortopedycznymi.
  • Vouchery na konsultacje ortopedyczne lub neurochirurgiczne.

Pudełko prezentowe – GRATIS!

Kup już dziś i podaruj to, co najważniejsze – ZDROWIE!

ZADZWOŃ +48 58 77 01 500.