Ogólnopolska Konferencja Trenerów Piłki Nożnej CMC 11

22 lutego 2016

Dziś w CMC odbywa się Ogólnopolska Konferencja Trenerów Piłki Nożnej – CMC 11. Do udziału w konferencji zgłosiła się rekordowa liczba blisko 150 trenerów piłki nożnej z całej Polski. Naszymi gośćmi są trenerzy z doświadczeniem z polskiej Ekstraklasy (Mariusz Rumak – Lech Poznań; Robert Podoliński – Podbeskidzie Bielsko Biała; Dariusz Dźwigała – Jagiellonia Białystok), jak również trenerzy z I-ej i II-ej Ligi. Na konferencję zgłosiła się również spora liczba trenerów szkolących młodzież i dzieci.

Celem naszej konferencji jest przekazanie wiedzy z zakresu prewencji urazów w piłce nożnej. Wiedzę tę przekazujemy w postaci naszej autorskiej publikacji o nazwie CMC 11 (to pierwsza w Polsce tego typu publikacja ukazująca się na łamach czasopisma Asystent Trenera – jest to wydanie specjalne!). Każdy z trenerów otrzymał od nas to wydanie stając się tym samym posiadaczem unikatowego zestawu ćwiczeń CMC 11. Liczymy na burzliwą, merytoryczną dyskusję środowiska piłkarskiego. Mamy nadzieję, że środowisko trenerskie będzie usatysfakcjonowane uczestnictwem w naszej konferencji. Wierzymy, że konferencją CMC 11 rozpoczniemy cykl konferencji trenerskich, które na stałe wpiszą się w harmonogram aktywności dydaktyczno-szkoleniowych naszej kliniki, posiadającej tytuł FIFA Medical Clinic of Excellence.

Konferencja dotycząca realizowanego przez nas projektu CMC 11, będącego rozwinięciem idei FIFA 11. Nasi specjaliści prezentują na niej zestaw ćwiczeń ukierunkowanych na prewencję urazów w piłce nożnej. W konferencji uczestniczy 150 trenerów piłkarskich, a wśród nich znane nazwiska: Mariusz Rumak, Robert Podoliński, Dariusz Dźwigała, Marcin Adamski, Kamil Zieleźnik oraz Daniel Stefański.