Półmaraton Warszawski ponownie z udziałem specjalistów Carolina Medical Center!

27 marca 2014

30 marca na dobre rozpocznie się nowy sezon biegowy – w Warszawie odbędzie się 9. PZU Półmaraton Warszawski, największa tego typu impreza w Polsce. Tak jak w ubiegłych latach, biegaczy wspomogą specjaliści Carolina Medical Center. Oprócz “sztandarowych” zabiegów fizjoterapeutycznych za linią mety, proponujemy w tym roku badania, testy i porady nie tylko biegaczom, ale wszystkim, którzy cenią sobie aktywność fizyczną.

Do dyspozycji odwiedzających EXPO Sport&Fitness, zlokalizowane w Galerii Stadionu Narodowego, będą nasi fizjoterapeuci i trenerzy przygotowania motorycznego. Chętni mogą liczyć na porady treningowe i testy funkcjonalne. O ortopedycznych aspektach biegania opowie dr Mateusz Janik podczas sobotniego seminarium “Bieganie z sercem i z głową” (od godziny 12). Nikt nie powinien odejść niezadowolony!

Na EXPO Sport&Fitness będziemy w piątek od 15 do 18 oraz w sobotę od 10 do 18. W niedzielę wspomagamy biegaczy tuż za metą – 80 masażystów i fizjoterapeutów zaczeka na wszystkich uczestników imprezy! Będzie to możliwe również dzięki naszym partnerom: producentowi stołów do masażu Habys, Centrum Szkoleniowemu Heros, PSMS Cemes, Wyższej Szkole Fizjoterapii i AWF Warszawa.

Kolejny rok z rzędu na Półmaratonie Warszawskim stawi się bezprecedensowa liczba biegaczy. Ponad 12000 już wykupionych pakietów startowych to rekord Polski! Cieszymy się, że możemy być częścią tak ważnej imprezy!