Rekordowy IV Festiwal Biegowy w Krynicy-Zdrój za nami!

09 września 2013

 

Od 6 do 8 września 2013 roku Krynica-Zdrój gościła miłośników biegania z całego kraju. Około 7000 osób wzięło udział w kilkunastu konkurencjach biegowych – od mini maratonu dla dzieci, poprzez Życiową Dziesiątkę i maraton, aż do Biegu 7 Dolin czyli ultramaratonu na 100 km, wiodącego szlakami Beskidu Sadeckiego. Wyjątkową atrakcją były także Mistrzostwa Świata w Biegach Górskich, które miały miejsce na Jaworzynie Krynickiej. Zgodnie z tradycją Festiwalu Biegowego, wszystkim biegaczom pomagali specjaliści z Carolina Medical Center.

30-osobowy zespół fizjoterapeutów, masażystów i trenerów przygotowania motorycznego z Carolina Medical Center i ośrodków partnerskich zapewnił uczestnikom imprezy zabiegi masażu, drobne zabiegi fizjoterapeutyczne, porady trenerskie i fizjoterapeutyczne. Na czele zespołu stał Paweł Daroszewski, który w ostatnich tygodniach na łamach portalu Festiwalu Biegowego doradzał biegaczom w przygotowaniach do startu.

Carolina Medical Center jest wieloletnim partnerem Festiwalu Biegowego i innych największych imprez biegowych w Polsce. Pomagamy biegaczom nie tylko zregenerować się po zawodach, lecz także podpowiadamy jak efektywnie poprawić wyniki i cieszyć się bieganiem bez uszczerbku dla zdrowia. Więcej o naszej ofercie dla biegaczy można przeczytać tutaj.

W Krynicy byliśmy z biegaczami wraz z firmą Habys – dostawcą stołów do zabiegów fizjoterapeutycznych oraz Instytutem Kultury Fizycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nowym Sączu. Na kolejny Festiwal Biegowy zapraszamy za rok!