Treningi online

7 kwietnia 2020

Uruchomiliśmy treningi online z trenerami przygotowania motorycznego z Carolina Medical Center! W sytuacji pandemii koronawirusa, gdy wszystkie obiekty sportowe są zamknięte, a nasze wyjścia z domu ograniczone do minimum, nie należy się poddawać i rozpocząć treningi w domu. #TrenujeWDomu. W końcu nic tak nie wyzwala endorfin jak aktywność fizyczna!

Dlaczego warto?

Trenerzy Carolina Medical Center to wykształceni i doświadczeni specjaliści – pod ich okiem możesz mieć pewność, że trening będzie w pełni bezpieczny i dostosowany do Twoich potrzeb. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, w której jesteś po zabiegu operacyjnym lub doznałeś urazu, czy kontuzji sportowej.

Poznaj naszych trenerów

Damian Wiśniewski

Fizjoterapeuta, trener przygotowania motorycznego

Specjalizuję się w leczeniu schorzeń i urazów kręgosłupa, stawów: ramiennego (barku), biodrowego, kolanowego i skokowego a także w rehabilitacji pocovidowej. W pracy łączę elementy przygotowania motorycznego oraz fizjoterapii.

Brak Ci motywacji lub silnej woli? Trenerzy na pewno ją w Tobie znajdą! Nie od dziś wiadomo, że pierwszy krok jest najtrudniejszy – potem będzie już tylko lepiej!

Treningi online dedykowane są dla osób:

  • aktywnych, które pomimo pandemii chcą nadal uprawiać sport w domowym zaciszu;
  • które chcą rozpocząć swoją przygodę z treningami, jednak nie wiedzą od czego zacząć;
  • którym brakuje motywacji do treningów w domu;
  • które chcą wrócić do aktywności po urazie lub kontuzji.

Możesz liczyć na wsparcie naszych trenerów w zakresie opracowania indywidualnego planu treningowego.

Już dziś umów się na trening online >> +48 22 35 58 200.