Utrudnienia przy Carolina Medical Center w Warszawie

23 marca 2021

Drodzy pacjenci!

W dniach 24.03-31.03.2021 pojawią się utrudnienia z dojazdem do Carolina Medical Center w Warszawie. Parking, który znajduje się pomiędzy INNOGY STOEN OPERATOR i pustostanem zostanie wyłączony z użytkowania, w związku z tym dojazd do naszej kliniki nie będzie możliwy od ul. Sobieskiego (wjazd za przystankiem autobusowym Tor Stegny 05). Pacjenci, którzy dojeżdżają do nas komunikacją miejską lub idą pieszo również nie będą mieli możliwości przejścia przez parking. Prosimy o dojście od ul. Idzikowskiego lub od ul. Leśnej Jeżyny.

Za utrudnienia przepraszamy!

Wskazówki dojazdu do Carolina Medical Center

1. Wjazd na PARKING CAROLINA MEDICAL CENTER będzie możliwy:

 • od ul. Sobieskiego
  Należy skręcić w ul. Idzikowskiego, a następnie w lewo w ul. Pory i jechać cały czas prosto. Następnie za budynkiem Innogy Stoen Operator skręcić w lewo - jest to droga wewnętrzna miedzy budynkami Carolina Medical Center i Innogy Stoen Operator (oznaczenie na mapie >> trasa zielona).
 • od ul. Idzikowskiego
  Należy skręcić w ul. Pory, a następnie za budynkiem Innogy Stoen Operator skręcić w lewo - jest to droga wewnętrzna miedzy budynkami Carolina Medical Center i Innogy Stoen Operator (oznaczenie na mapie >> trasa zielona)
 • od al. Sikorskiego
  Należy skręcić w prawo w ul. Leśnej Jeżyny, a następnie w ul. Pory i jechać cały czas prosto. Za budynkiem Carolina Medical Center należy skręcić w prawo.

2. Wjazd na PARKING MIEJSKI (PŁATNY) będzie możliwy:

 • od ul. Sobieskiego
  Należy skręcić w ul. Idzikowskiego, a następnie w lewo w ul. Pory i jechać cały czas prosto. Parking znajduje się po prawej stronie (oznaczenie na mapie >> trasa żółta).
 • od ul. Idzikowskiego
  Należy skręcić w ul. Pory, a następnie jechać cały czas prosto. Parking znajduje się po prawej stronie (oznaczenie na mapie >> trasa żółta).
 • od al. Sikorskiego
  Należy skręcić w prawo w ul. Leśnej Jeżyny, a następnie w prawo w ul. Pory oraz jechać cały czas prosto. Parking znajduje się po lewej stronie za myjnią samochodową „Automyjnia Super Błysk”.