Wyróżnienie od WhatClinic

6 maja 2021

Miło nam poinformować, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni przez internetową wyszukiwarkę usług medycznych WhatClinic, która przyznała nam nagrodę WhatClinic Patient Service Award 2020 za wyjątkową obsługę pacjentów poszukujących odpowiedniej placówki medycznej w sieci internetowej.

Na podstawie opinii wystawianych klinikom przez użytkowników portalu www.whatclinic.com, które zostały wnikliwie przeanalizowane pod kątem szybkości reakcji klinik na zgłoszenia i wskaźnik komunikacji z pacjentami, zostaliśmy jako jedni z nielicznych wyróżnieni tą prestiżową nagrodą.

David Roe, dyrektor generalny WhatClinic, pogratulował nam sukcesów mówiąc: „Wasze nastawienie na zapewnienie wyjątkowej opieki pacjentom zostało docenione. To był trudny rok dla wszystkich, ale Wasz Zespół się nie poddał. Wasz sukces jest wynikiem doskonałych opinii pacjentów, informacji zwrotnych, a także interakcji z potencjalnymi pacjentami. Za tą nagrodą stoi koncentracja i wysiłek Waszego Zespołu, aby zapewnić pacjentom opiekę na wysokim poziomie. To jest warte nagrodzenia!

Dziękujemy!

Link do certyfikatu: Nagroda WhatClinic 2021_certyfikat_Carolina Medical Center