Za nami gala Kliniki.pl

25 września w Gdańsku odbyła się gala organizowana przez serwis Kliniki.pl, w której biorą udział przedstawiciele najbardziej renomowanych szpitali i gabinetów w Polsce. Nasz szpital został wyróżniony w ogólnopolskim rankingu najlepszych placówek medycznych. Podczas wydarzenia zostały wręczone dyplomy, które w imieniu Carolina Medical Center odebrały reprezentantki Działu Turystyki Medycznej i Ubezpieczycieli – Danuta Milanowska oraz Julia Skłodowska.

Serwis kliniki.pl to portal, który łączy ponad 1000 placówek medycznych. Dzięki niemu pacjent może w jednym miejscu umówić się na konsultację różnych specjalizacji. W ciągu roku serwis odwiedza ok. 12 mln użytkowników. Kliniki.pl stworzyło dedykowany ranking placówek – Kliniki.pl Rating Index, który jest jednym z najbardziej wiarygodnych systemów oceny placówek medycznych i odporny na manipulację. Bierze on pod uwagę średnią ocenę wystawioną przez pacjentów na czterech niezależnych platformach, tj. na Znanym Lekarzu, w serwisie Kliniki.pl, w wizytówce w mapach Google oraz na portalu społecznościowym Facebook.

Bardzo cieszymy się z otrzymanej nagrody i dziękujemy przede wszystkim naszym Pacjentom! Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne. Obiecujemy nie spocząć na „laurach”.

Nagrodę odebrały Danuta Milanowska oraz Julia Skłodowska.

Danuta Milanowska z nagrodą od Kliniki.pl