Klinika w Gdańsku

Carolina Medical Center Gdańsk to nowoczesna klinika ortopedii, chirurgii kręgosłupa, rehabilitacji i medycyny sportowej. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę i dostęp do wybitnych specjalistów w zakresie leczenia urazów i schorzeń układu mięśniowo-szkieletowego. Gdańska filia Carolina Medical Center rozpoczęła działalność w 2019 roku i mieści się przy ul. Wileńskiej 44.

Pomagamy osobom na każdym etapie ich życia – leczymy dzieci, dorosłych i ludzi w podeszłym wieku. Mamy także ogromne doświadczenie w leczeniu osób aktywnych oraz sportowców.

Lek. Mateusz Janik
Kierownik Medyczny Carolina Medical Center Gdańsk
W Carolina Medical Center w Gdańsku powstała na wzór warszawskiego prywatnego szpitala ortopedycznego, który już od ponad 20 lat leczy pacjentów z problemami narządu ruchu. Realizujemy w niej filozofię kompleksowego podejścia do procesu leczenia. Dzięki stałej współpracy specjalistów z różnych dziedzin możemy monitorować postępy w leczeniu i dobierać najbardziej efektywne metody, tak aby pacjent możliwie szybko wrócił do zdrowia i aktywności.

Trzy powody, dla których warto nam zaufać

Indywidualne podejście i kompleksowość leczenia

Proces leczenia dobierany jest dla każdego pacjenta indywidualnie. Naszym pacjentom w jednym miejscu zapewniamy: specjalistyczne konsultacje, badania obrazowe, operacje i rehabilitacje.

Pozytywne opinie naszych pacjentów

Codziennie spotykamy się z uznaniem naszych pacjentów, czego dowodem są wysokie oceny prowadzonych przez nas badań opinii. Obecnie aż 95% pacjentów poleciłoby znajomym nasze usługi.

Przywracamy zdrowie nie tylko aktywnym

Pomagamy osobom w każdym wieku, niezależnie od tego czy prowadzą aktywny tryb życia. Stosując najnowocześniejsze metody leczenia umożliwiamy szybki powrót do pełnej sprawności.

Leczenie ortopedyczne pod jednym dachem

W Carolina Medical Center Gdańsk pacjenci mają dostęp do konsultacji u ponad 20 specjalistów. Nasza klinika zatrudnia lekarzy różnych specjalizacji m.in. ortopedów czy neurochirurgów.

W naszej placówce, dzięki współpracy z LUX MED Diagnostyka, specjaliści mają stały dostęp do nowoczesnej technologii dedykowanej diagnostyce ortopedycznej oraz do wyników badań pacjenta na każdym etapie leczenia. Pacjent, w ramach diagnostyki, może wykonać: rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, rentgen oraz USG.

W naszym ośrodku ortopedycznym działa również Centrum Rehabilitacji, przeznaczone dla osób, które zmagają się ze schorzeniami narządu ruchu o charakterze przewlekłym i przeciążeniowym, a także pacjentów po urazach oraz operacjach. Specjalizujemy się w rehabilitacji dzieci i młodzieży. Sportowcom wyczynowym lub amatorom zapewniamy rehabilitację uwzględniającą specyfikę uprawianej dyscypliny.

Rehabilitacja w Carolina Medical Center Gdańsk dobierana jest dla każdego pacjenta indywidualnie i może obejmować terapię manualną, zabiegi fizykalne, kinezyterapię oraz hydroterapię. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów w trybie indywidualnym lub łączonym.

W Carolina Medical Center stosujemy pełen zakres najnowocześniejszych procedur operacyjnych. Wykonujemy wysokospecjalistyczne operacje z zakresu chirurgii ortopedycznej oraz chirurgii kręgosłupa metodami klasycznymi lub małoinwazyjnymi. Zajmujemy się leczeniem operacyjnym schorzeń układu narządu ruchu powstałych na skutek przewlekłych chorób, urazów oraz wad wrodzonych.

Operacje przeprowadzane są w Gdańsku i w Warszawie. Wybór miejsca zależy od rodzaju zaplanowanego zabiegu, wymaganego sprzętu oraz operatora.

Po przeprowadzeniu zabiegu nad rekonwalescencją pacjentów całodobowo czuwają wykwalifikowani specjaliści. Każdy pacjent ma zapewnioną indywidualnie dobraną fizjoterapię.

96% pacjentów poleca naszą klinikę

Dane adresowe

+48 58 77 01 500
cmc@carolina.pl

Ul. Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Na terenie szpitala Swissmed znajduje się parking płatny (7 zł / cały dzień).