O klinice

O NAS

O klinice

O NAS

UMÓW WIZYTĘ

Od momentu powstania kliniki w 1998 roku dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi medyczne spełniały najwyższe standardy, a pacjent wracał do zdrowia w atmosferze zaufania i bezpieczeństwa.  

Dzięki temu zyskaliśmy reputację wiodącego ośrodka, zajmującego się leczeniem dolegliwości i schorzeń narządu ruchu. Carolina Medical Center to dzisiaj jeden z największych i najnowocześniejszych prywatnych szpitali ortopedii i medycyny sportowej, rozpoznawany w Europie i na świecie.

W październiku 2019 r. otworzyliśmy nową placówkę Carolina Medical Center w Gdańsku. Jest ona odzwierciedleniem filozofii leczenia, którą wypracowaliśmy przez ponad 20 lat. W jednym miejscu pacjenci mają dostęp do konsultacji z zakresu ortopedii i chirurgii kręgosłupa, diagnostyki obrazowej, rehabilitacji i operacji.

Nie zaspokaja to jednak naszych ambicji. Rozwijamy nowatorskie „projekty naukowo-badawcze”, które – głęboko w to wierzymy – przyniosą użyteczne, a nawet przełomowe rozwiązania dla światowej ortopedii. Mamy ambicje stworzyć multidyscyplinarny ośrodek badawczo-edukacyjno-leczniczy, stanowiący wzorzec do naśladowania dla klinik medycznych w kraju i zagranicą. Poznaj nasze osiągnięcia.

Carolina Medical Center uzyskała Certyfikat ISO 9001, co poświadcza, że naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort Pacjentów. Potwierdzeniem wysokiej oceny działań jakościowych są także wyniki regularnie prowadzonych badań poziomu satysfakcji Pacjentów, którzy jakość świadczonych usług oceniają bardzo wysoko.

Nasz szpital otrzymał również Certyfikat "Szpital bez bólu", który potwierdza wprowadzenie na początku 2019 roku najwyższych standardów leczenia bólu.

WARTO NAM ZAUFAĆ

STALE PODNOSIMY SWOJE
KWALIFIKACJE I SZKOLIMY
NOWYCH SPECJALISTÓW

Nasz personel śledzi na bieżąco postęp światowej wiedzy medycznej, czynnie uczestniczy w kongresach i sympozjach, odbywa staże w renomowanych światowych centrach medycznych. Liczne wystąpienia i publikacje potwierdzają najwyższe kompetencje
naszych specjalistów.

Jako pierwsza prywatna klinika otrzymaliśmy akredytację Ministerstwa Zdrowia, czyli prawo do prowadzenia specjalizacji i staży kierunkowych z ortopedii i traumatologii narządów ruchu.

Prowadzimy na szeroką skalę szkolenia i staże dla lekarzy z całego świata.

JESTEŚMY NIEKWESTIONOWANYM
LIDEREM W ORTOPEDII
I MEDYCYNIE SPORTOWEJ

Jako część Grupy LUX MED, będącej Głównym Partnerem Medycznym Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Carolina Medical Center opiekuje się najlepszymi polskimi sportowcami.

Specjalistyczną opieką obejmujemy również tancerzy Baletu Narodowego i członków kadr narodowych wielu dyscyplin sportu.

Nasza klinika jest certyfikowana przez władze światowego futbolu jako
FIFA Medical Centre of Excellence.

PRZYWRACAMY ZDROWIE
NIE TYLKO SPORTOWCOM

Pomagamy osobom w każdym wieku, niezależnie od tego czy prowadzą aktywny tryb życia.

Stosując najnowocześniejsze techniki medyczne, umożliwiamy naszym pacjentom szybki powrót do pełnej sprawności.
To kluczowe dla wszystkich tych, dla których aktywność fizyczna jest niezbędnym elementem codziennego życia.

NASI PARTNERZY