Anna Sokalska-Grzelak

16.01.2023 Warszawa

„Dzień dobry Doktorze,

we wrześniu widzieliśmy się na ostatniej kontrolnej wizycie po moich dwóch operacjach. Piszę tego maila, ponieważ chciałabym Panu jeszcze raz podziękować za pomoc, którą od Pana otrzymałam. Mijają 2 lata od mojego wypadku i kolejnego już w życiu zwichnięcia rzepki. Dzięki Pana prawidłowej diagnozie i dobraniu odpowiedniego zakresu operacji, dziś mam sprawnie działający staw kolanowy. Droga do tego była trudniejsza niż się spodziewałam, ale wiem, że było warto.

W tym roku udało mi się zrealizować jedno z marzeń o wyprawie do USA i zdobyć pierwszy od dwóch lat szczyt górski – Clark Point 1706 m.n.p.m., Yosemite National Park.

Pewnie się jeszcze zobaczymy, ponieważ dysplazję stawu rzepkowo-udowego i niestabilność rzepki mam też w lewym kolanie, ale na razie odzyskuję życie :).

Dziękuję za Pana wiedzę, która pozwala Panu pomagać pacjentom takim jak ja. Życzę Panu dużo zdrowia, siły i chęci do robienia tego, co Pan robi jako lekarz.

Pozdrawiam serdecznie,
Anna Sokalska-Grzelak”

Poznaj naszego specjalistę

lek. Łukasz Luboiński

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Jestem Ordynatorem Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Carolina Medical Center. Specjalizuję się m.in. w przeszczepach łąkotek, rekonstrukcji chrząstki, rekonstrukcjach wielowięzadłowych i osteotomiach w obrębie stawów kolanowych. Wykonuję także artroskopię stawu biodrowego.

Zaufali nam