Bartosz Krynicki

03.08.2016 Warszawa Mistrz Polski, Instruktor Pływania

Schorzenie / uraz: stany zapalne – ścięgno Achillesa

„Od jakiegoś czasu borykam się z kłopotami, dotyczącymi ścięgna Achillesa. Stan przewlekły, niegojący się i dokuczający w życiu codziennym sprawiał mi naprawdę duże problemy. Trafiłem pod opiekę wspaniałych osób, dr Urszuli Zdanowicz oraz fizjoterapeutów Agnieszki Rosińskiej i Magdaleny Syrek. Walczyliśmy ze stanami zapalnymi i zrostami dość długo, aż niestety trzeba było podjąć decyzję o zabiegu chirurgicznym oczyszczającym Achillesa.

I w tym miejscu nie będę się więcej rozpisywał tylko dziękował dr Uli Zdanowicz za serce, profesjonalizm i zaangażowanie.

Agnieszce Rosińskiej i Magdzie Syrek za ciężką pracę przy stole fizjoterapeutycznym, okraszoną dużym sercem, cierpliwością, wiedzą i profesjonalizmem. Jeżeli życie już spowodowało, że trzeba wracać do zdrowia to zespół, o którym piszę (a i tak słowo pisane nie oddaje w pełni mojej wdzięczności), pracujący w Carolina Medical Center, pozwala na szybki i pełny powrót do zdrowia.

Bardzo, ale to bardzo dziękuję z całego serca.

Carolina Medical Center to w mojej ocenie i przede wszystkim niesamowici ludzie którzy mają wiedzę, tworzą klimat, atmosferę a na pierwszym miejscu u nich jest człowiek.”

Zaufali nam