Paweł Rodzoch

24.01.2024 Warszawa

„Doktor Jacek Laskowski to wspaniały lekarz. Bardzo konkretny i doświadczony. Moją chorobę zdiagnozował podczas pierwszej wizyty. W listopadzie ubiegłego roku przeprowadził operację metodą BHR. Obecnie jestem w pełni zdrowia. Dziękuję Doktorze.”

„Pan Włodzimierz to rehabilitant bardzo oddany pacjentowi, posiadający bardzo dużą wiedzę i wysokie kwalifikacje. Po operacji kapoplastyki biodra rehabilitował mnie w sposób wzorowy. Polecam – jest profesjonalistą w swojej dziedzinie. Dziękuję Panu.”

Poznaj naszych specjalistów

dr n. med. Jacek Laskowski

Specjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu

Jestem specjalistą od urazów stawu biodrowego, łokciowego oraz skokowego. Jako pierwszy w Polsce wykonałem operację kapoplastyki całkowitej stawu biodrowego sposobem BHR.

Włodzimierz Guliyan

Magister fizjoterapii

Specjalizuję się w fizjoterapii zachowawczej oraz pooperacyjnej w obrębie stawu biodrowego, stawu kolanowego, stawu skokowego, kręgosłupa i barku. Szczególnie interesuje się rehabilitacją po zabiegach naprawczych chrząstki stawowej i biologicznymi aspektami gojenia tkanek. Jestem także koordynatorem merytorycznym rehabilitacji w obszarze stawu biodrowego w Carolina Medical Center.

Zaufali nam