Szpital ortopedyczny w Warszawie

Leczymy 24h / dobę

Jesteśmy czynni 7 dni w tygodniu, również w Święta i Nowy Rok

Warszawa, Pory 78

Jak dojechać

Kontuzja w trakcie jazdy na nartach lub snowboardzie? Masz uszkodzone ścięgno Achillesa, zwichnięcie rzepki lub uszkodzone więzadło krzyżowe-przednie (uszkodzenie WKP)? Poszukujesz szybkiego terminu do lekarza ortopedy? Potrzebujesz konsultacji kontrolnej u lekarza specjalisty lub rehabilitacji po przebytej kontuzji, np. złamaniu, zwichnięciu, skręceniu? Otrzymałeś skierowanie na operację kolana, barku lub łokcia?

Przyjedź do Szpitala Carolina w Warszawie

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem ortopedycznym w Polsce – leczymy dzieci, dorosłych, seniorów oraz sportowców. Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksowe leczenie z zakresu ortopedii i chirurgii kręgosłupa:

  1. konsultacje u lekarzy specjalistów,
  2. diagnostykę obrazową (rezonans magnetyczny, tomografię komputerową, USG i RTG), wykonywaną na sprzęcie dedykowanym schorzeniom i urazom ortopedycznym
  3. rehabilitacje
  4. zabiegi i operacje.

Trzy powody, dla których warto leczyć się w Szpitalu Carolina

Dostęp do szerokiego grona doświadczonych specjalistów

W zakresie leczenia schorzeń i urazów narządu ruchu (np. kolana). Szpital Carolina to zespół kilkudziesięciu lekarzy, radiologów i fizjoterapeutów stale podnoszących swoje kwalifikacje. Duża dostępność terminów konsultacji!

Ponad 20 lat doświadczenia

Posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu osób aktywnych i sportowców. Posiadamy certyfikat FIFA Medical Centre of Excellence. Jesteśmy wieloletnim Partnerem Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Nowoczesne podejście

Proces leczenia dobierany jest dla każdego pacjenta indywidualnie po konsultacjach zespołu medycznego. Stosujemy nowoczesne metody leczenia, umożliwiając naszym Pacjentom jak najszybszy powrót do pełnej sprawności.

Otrzymałeś skierowanie na zabieg ortopedyczny?

  • Wykonujemy pełen zakres zabiegów – przeprowadzamy m.in. artroskopie, operacje rekonstrukcyjne i operacje endoprotezoplastyki stawów, przy których coraz częściej wykorzystujemy technologię 3D i implanty „custom made” dopasowane do konkretnego pacjenta. Specjalizujemy się w chirurgii kręgosłupa – wykonujemy pełen zakres operacji, m.in. usunięcia i wszczepienia dysków czy stabilizację.
  • Stawiamy na małoinwazyjność i bezpieczeństwo – w naszym szpitalu specjalizujemy się w chirurgii małoinwazyjnej, która zapewnia szerokie możliwości stosowania, zwłaszcza u osób, które z racji wieku lub innych chorób nie mogą mieć operacji klasycznych. Małoinwazyjne leczenie to: krótki pobyt w szpitalu, niezauważalne blizny pooperacyjne i duże bezpieczeństwo – mała utrata krwi, znikome ryzyko zakażeń.
  • „Szpital bez bólu” – zdobyliśmy certyfikat „Szpital bez bólu”, który potwierdza wprowadzenie przez nas najwyższych standardów leczenia i rekomendowanych standardów uśmierzania bólu pooperacyjnego.

Posłuchaj podcastów o urazach zimowych i nie tylko!

Zaufało nam tysiące Pacjentów – zrób to i Ty!

Nie zwlekaj z leczeniem i już dziś umów się na wizytę!

Zadzwoń: 22 35 58 209

Nasz Dział Obsługi Pacjenta działa 24h/7.

Umów wizytę online

i zobacz wszystkie dostępne terminy. Formularz do umawiania znajdziesz u góry strony!

Doznałeś kontuzji?

W naszym szpitalu Działa Ostry Dyżur Ortopedyczny, czynny 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, również w weekendy i w święta.