Witold Dudek

Fizjoterapeuta, ortopodolog

Witold Dudek
Zajmuję się wykonywaniem indywidualnych wkładek ortopedycznych dla dzieci i dorosłych oraz terapią manualną stóp. Specjalizuję się w robieniu wkładek dla sportowców oraz osób z wadami wrodzonymi stóp, deformacjami w wyniku urazów lub po operacjach.

Informacje o konsultacjach lekarskich

Warszawa

Pory 78, Warszawa

Mapa
Gdańsk

Wileńska 44, Gdańsk

Mapa
Języki

Języki: angielski

Cennik
Cennik:
Konsultacja ortopodologiczna – 300 zł
Indywidualne wkładki ortopedyczne – 290-400 zł
Terapia manualna stóp – 200 zł
Fala uderzeniowa – 89 zł
Masaż kręgosłupa – 170-200 zł
Cennik
Cennik:
Konsultacja ortopodologiczna – 300 zł
Indywidualne wkładki ortopedyczne – 290-400 zł
Terapia manualna stóp – 200 zł
Masaż kręgosłupa – 170-200 zł

Współpracujemy z ubezpieczycielami zagranicznymi. Sprawdź, czy akceptujemy Twoje ubezpieczenie.

O mnie

Zachęcam do zapoznania się z przebiegiem PIERWSZEJ KONSULTACJI: carolina.pl/podologia. Proszę o przyniesienie na wizytę wszystkich par butów (z oryginalnymi wkładkami), do których mają zastać wykonane wkładki ortopedyczne.

Zajmuję się leczeniem oraz profilaktyką wad stóp i postawy za pomocą indywidualnych wkładek ortopedycznych dla dzieci i dorosłych oraz terapią manualną stóp i kręgosłupa.

Specjalizuję się w leczeniu zachowawczym stóp oraz wad postawy wynikających z różnorodnych zaburzeń w obrębie stopy. Projektuję oraz wykonuję wkładki ortopedyczne dla dzieci i dorosłych do korekcji wad wrodzonych, nabytych, dla stóp zdeformowanych pourazowo i chorobowo (choroby reumatyczne, stopa cukrzycowa), stóp z ranami oraz po amputacjach (nasz proces technologiczny umożliwia wykonanie wkładek z miejscem na opatrunek). Przygotowuję również wkładki dla sportowców uwzględniające specyfikę uprawianej dyscypliny i profilaktykę kontuzji.

Po ukończeniu studium fizjoterapeutycznego kontynuowałem naukę na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Krakowie. Pod kierunkiem profesora Andrzeja Seyfrieda wykonywałem badania dotyczące analizy chodu patologicznego. Ukończyłem specjalistyczne kursy terapii manualnej, kinezjologii, akupunktury oraz wiele kursów z dziedziny podologii ortopedycznej. Uczestniczyłem w licznych konferencjach i zjazdach naukowych jako słuchacz, prelegent oraz jako organizator.

Na początku lat ’90 rozpocząłem współpracę z firmą Salony Ortopedyczne dr. Piotra Jaworskiego, która jako jedna z pierwszych wprowadziła na polski rynek termoplastyczne wkładki ortopedyczne. Pracowałem w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej św. Anny w Warszawie, w Zakładzie Rehabilitacji i Fizjoterapii SZPZLO Warszawa-Ochota; w ramach prowadzenia własnej działalności współpracowałem z Akademią Wychowania Fizycznego w Warszawie i Krakowie oraz z Narodowym Instytutem Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie.

Od 10 lat prowadzę Centrum Podologii w Szpitalu Carolina w Warszawie, współpracuję z Grupą LUX MED oraz gabinetami specjalizującymi się w podologii w całym kraju. Zajmuję się również szkoleniem lekarzy ortopedów, personelu medycznego, fizjoterapeutów i podologów w zakresie prawidłowego diagnozowania i zaopatrywania wad i deformacji stóp oraz wynikających z nich wad postawy.