Centum Diagnostyczne

CENTRUM
DIAGNOSTYCZNE

CMC_Centrum Diagnostyki Obrazowej

Dla prawidłowego rozpoznania przyczyny problemu zdrowotnego niezwykle ważne jest staranne wykonanie badań diagnostycznych oraz badań laboratoryjnych. Na ich podstawie można nie tylko zdiagnozować problem, ale także wybrać najlepszy wariant leczenia.

 

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami w kraju, oferując szerokie spectrum badań. Badania laboratoryjne są jedną z najważniejszych dziedzin medycyny. To podstawa wykrycia i wyleczenia wielu chorób. W pilnych przypadkach wyniki badań laboratoryjnych umożliwiają lekarzowi szybkie zaaplikowanie właściwego leczenia.

W Carolina Medical Center dysponujemy pracownią diagnostyki obrazowej wyposażoną w najbardziej zaawansowany technologicznie sprzęt medyczny. Wykonujemy badania rezonansem magnetycznym, tomografię komputerową oraz badania USG i RTG.

DIAGNOSTYKA OBRAZOWA

Centrum Diagnostyki Obrazowej działające w Carolina Medical Center to przede wszystkim zespół świetnych lekarzy diagnostów i techników. Ich zainteresowania zawodowe koncentrują się na problematyce schorzeń i urazów narządów ruchu oraz właściwej ich identyfikacji

Mamy w pełni wyposażoną pracownię diagnostyki obrazowej, co gwarantuje komfort i wygodę Pacjenta. W przypadkach urazowych Centrum zapewnia szybkie wsparcie dla lekarzy obsługujących ostry dyżur, zapewniając kompleksową obsługę nagłych przypadków.

Pracownie i aparatura medyczna w naszym Centrum są skomputeryzowane. Dzięki temu lekarz ma dostęp do wszystkich badań na każdym etapie leczenia chorego.

Wyposażenie Centrum Diagnostyki Obrazowej stanowi nowoczesny sprzęt, którego parametry są optymalnie dobrane do diagnostyki problemów i urazów narządów ruchu oraz układu mięśniowo-szkieletowego. Aparatura naszego Centrum umożliwia wykonywanie badań o unikalnej jakości, co wyróżnia naszą klinikę na  tle innych placówek medycznych.

Specjaliści w dziedzinie diagnostyki obrazowej

NASI PARTNERZY