26 maja - Dzień Matki. Podaruj jej zdrowie!

21 maja 2018

Zastanawiasz się nad prezentem dla Mamy? Podaruj jej to, co najcenniejsze – zdrowie! Zadzwoń: +48 22 35 58 200 i zapytaj o KARTĘ PODARUNKOWĄ na rehabilitacje, treningi indywidualne lub masaże w Carolina Medical Center.

REHABILITACJA

Specjalizujemy się w rehabilitacji pacjentów po kontuzjach sportowych, operacjach, w leczeniu zachowawczym i z dolegliwościami bólowymi. Stosujemy głównie terapię manualną, polegającą na ucisku odpowiednich punktów na ciele w celu przywrócenia równowagi mięśniowej.

TRENINGI INDYWIDUALNE

Carolina Medical Training System (CMTS) to unikalna koncepcja treningu, opracowana wspólnie przez lekarzy ortopedów, biomechaników, fizjoterapeutów i trenerów personalnych. CMTS łączy w sobie elementy treningu funkcjonalnego, core stability, treningu siłowego i sensomotorycznego.

MASAŻE

Są doskonałym uzupełnieniem leczenia zachowawczego oraz ważnym elementem w profilaktyce dolegliwości bólowych. Masaże w Carolina Medical Center wykonywane są przez certyfikowanych terapeutów manualnych – ekspertów w leczeniu dolegliwości układu kostno – mięśniowego.

CMC_Dzień_Matki-555x318