Dr Dominik stypendystą w Gelenkpunkt Clinic w Austrii

18 września 2018

Doktor Bartosz Dominik, rezydent ortopedii CMC, został przyjęty na 6 miesięczny staż do jednej z najbardziej prestiżowych Klinik w Austrii Gelenkpunkt
w Insbruku u prof. Christiana Finka. To wielkie wyróżnienie, zwłaszcza, że dr Dominik współzawodniczył do tego stypendium z lekarzami z całego świata. GRATULUJEMY!!!

Profesor Christian Fink jest znanym na całym świecie ortopedą i traumatologiem
z ponad 200 publikacjami na swoim koncie. Jest członkiem największych Towarzystw Naukowych i był Przewodniczącym AGA (Niemieckojęzyczne Towarzystwo Artroskopii i Chirurgii Stawów, Gesellschaft für Arthroskopie und Gelenkchirurgie).

Dr Bartosz Dominik jest jednym z bardziej wyróżniających się rezydentów ortopedii w Carolina Medical Center. Związany z Kliniką od 2012 roku, początkowo jako student, z czasem Przewodniczący Koła Studenckiego, a obecnie rezydent ortopedii. Zawsze oddany Pacjentom, aktywnie zaangażowany również w prace naukowe.

Dział Nauki w Carolina Medical Center dokłada wszelkich starań, aby lekarze
i fizjoterapeuci mieli możliwość ciągłej edukacji, podnoszenia swoich kwalifikacji oraz prowadzenia badań naukowych i wspiera w tym osoby związane z naszą Kliniką.

Jeszcze raz gratulujemy!

CMC_Bartosz_Dominik