Pakiety prezentowe dla każdego

5 grudnia 2018

Szukasz wyjątkowego prezentu na Mikołajki lub Pierwszą Gwiazdkę? Zastanawiasz się, jaki upominek będzie idealny dla osoby, która kocha sport lub jest miłośnikiem dyscyplin zimowych? A może chcesz już teraz pomóc spełnić jedno z postanowień noworocznych bliskiej Ci osoby, która od stycznia planuję ścisłą dietę?

Skorzystaj z oferty pakietów prezentowych Carolina Medical Center.

Poszukiwanie oryginalnego prezentu to nie lada wyzwanie, a wybór odpowiedniego podarunku często spędza nam sen z powiek. Idealny upominek to taki, który został stworzony z myślą o osobie, która zostanie nim obdarowana. Prezent powinien być odzwierciedleniem jej zainteresowań, pasji oraz potrzeb.

W Carolina Medical Center znajdziesz pomysł na wyjątkowy upominek dla osób, które prowadzą zdrowy styl życia, uprawiają sport, jeżdżą na nartach lub na snowboardzie, a także dla osób po kontuzjach lub operacjach.

cmc_podaruj_zdrowie_prezenty-e1515756153276-555x318

PUDEŁKO PREZENTOWE GRATIS!

  • Masaże – to doskonałe uzupełnienie leczenia zachowawczego i pooperacyjnego. Masaże pełnią również funkcję relaksacyjną. Wykonywane są przez certyfikowanych terapeutów manualnych, którzy na co dzień pracują z pacjentami z problemami ortopedycznymi.
  • Konsultacja z dietetykiem wraz z planem żywieniowym na cały tydzień – pakiet dietetyczny „START” przeznaczony jest dla osób, które chcą zmienić swoje nawyki żywieniowe oraz cieszyć się zgrabną sylwetką, zdrowiem i lepszą kondycją.
  • Treningi pod okiem trenerów przygotowania motorycznego – w Carolina Medical Center działa Centrum Treningowe CMTS. Zajęcia odbywają się w kameralnej atmosferze pod okiem trenerów przygotowania motorycznego z wykształceniem fizjoterapeutycznym, którzy pomogą osiągnąć cel i dobrać indywidualny plan treningowy.
  • Treningi przygotowujące do sezonu zimowego – pakiet treningowy dla narciarzy i snowboardzistów, zarówno amatorów, jak i zawodowców Jego celem jest odpowiednie przygotowanie fizyczne, profilaktyka oraz zapobieganie kontuzjom na stoku.
  • Pakiety sportowe – badania biomechaniczne dedykowane dla biegaczy, piłkarzy, narciarzy i snowboardzistów, tenisistów oraz tancerzy. Pozwalają one na pełną diagnostykę układu ruchu, wykrycie dysfunkcji, kontrolę postępów treningowych oraz stworzenie indywidualnego planu treningowego.