Pory 78, Warszawa
MapaSpecjalista ortopedii i traumatologii narządu ruchu
Pory 78, Warszawa
MapaJęzyki: angielski
Współpracujemy z ubezpieczycielami zagranicznymi. Sprawdź, czy akceptujemy Twoje ubezpieczenie.
Po ukończeniu specjalizacji z Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w Centralnym Szpitalu Klinicznym MSWiA w Warszawie otrzymałem prestiżowe stypendium w Departamencie Ortopedii Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, gdzie ponad rok szkoliłem się w zakresie ortopedii sportowej i medycyny regeneracyjnej. Prowadziłem również badania nad rolą komórek macierzystych w urazach narządu ruchu.
Przez kolejne dwa lata odbywałem podspecjalizację w zakresie artroskopii i rekonstrukcji barku, łokcia i kolana w Królewskim Szpitalu Ortopedycznym (The Royal Orthopaedic Hospital) w Northfield oraz w Centrum Urazowym Uniwersyteckiego Szpitala Królowej Elżbiety (Queen Elizabeth Hospital) w Birmingham.
Po ukończeniu szkolenia podspecjalizacyjnego w systemie brytyjskim wygrałem konkurs na niezależną pozycje Ordynatora Ortopedii i Traumatologii z podspecjalizacją Chirurgii Stawu Barkowego i Łokciowego w Wye Valley NHS Trust, gdzie pracowałem w latach 2017-2019. W tym okresie zajmowałem się leczeniem operacyjnym schorzeń obręczy barkowej i chirurgii urazowej narządu ruchu, jednocześnie szkoląc lekarzy rezydentów. W roku 2017 otrzymałem przywileje prowadzenia prywatnej praktyki chirurgicznej w sieci szpitali Nuffield w Wielkiej Brytanii.
Od października 2019 roku pełnię funkcję Zastępcy Ordynatora w Carolina Medical Center.
Narciarstwo, jazda konna, crossfit, windsurfing, tenis
Orteza, gips, a może opatrunek termoplastyczny... w przypadku złamania ręki możemy wyróżnić wiele rodzajów unieruchomienia. Jakie są najczęstsze przyczyny i rodzaje złamań ręki (dłoni)? Przeczytaj.
Wielu pacjentów toleruje ból barku, który znacząco wpływa na codzienne życie, a na domiar złego przyzwyczaja się do niego i zmienia nawyki. Dlaczego nie warto zwlekać z wizytą u lekarza ortopedy?
W trakcie artroskopii barku zastosowano innowacyjną technologię wszczepienia błony kolagenowej, która wspomaga długofalowo procesy regeneracyjne stawu i zmniejsza ryzyko ponownego urazu.